Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a féltékenységem...

Mit tegyek a féltékenységem ellen? Mit gondoljak, hogyan küzdjem le?

Figyelt kérdés

barátommal nemrég beszéltem telon, felhívott.

És dumáltunk a suliról, elmondta hogy egyik d.u. megy gyakorlatra (szakmázik) és kérdem hogy egyedül lett beosztva ahhoz a céghez? mondja hogy nem, az osztályából megy vele 1 csaj, de nem hiszi hogy ismerem...de elmondta ki hátha betudom tájolni, nem rémlik, vagyis nemvagyok biztos benne h az-e akire gondolok.

és szinte belémhasított a féltékenység...össze lesznek zárva ketten mint ismerősök azon a napon 6órát, plusz suliba is taliznak...

nemtudom mi jött rám, de átfutott az agyamon minden, bekönnyzött a szemem, csendes lettem, kérdezte mibaj, össze vissza gagyogtam aztán gyorsan elköszöntem és letettem a telot, küldött most 1 smst hogy mondjam el mibaj... de nemtudom mit mondhatnék:(

Biztos vmi jó csaj...és szépen összejönnek én meg át leszek vágva:(


2011. szept. 5. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:

1.Tudod,akit megakarnak csalni azt úgyis megcsalják.

2.Egy kapcsolat a bizalmon alapszik, miért gondolod, hogy a másik csaj jobb nálad?Vajon mitől több ő? Fogadd el ,hogy te vagy a pasid csaja és nem más. Attól félsz nem találnál rajta kívül más pasit? Ugyanmár...

2011. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is féltékeny tipus vagyok,azthittem nálam rosszabb nincs,de tévedtem!! azért fog elhagyni mert ilyen hisztis vagy ;) ha akar megcsal sőőt már rég megtehette volna ;)
2011. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Drámakirálynő vagy.

2. Szerinted ha egy férfi és egy nő együtt dolgozik, már rögtön egymásnak esnek, mint az állatok?

3. Vagy csak a saját pasidról gondolod ezt?

2011. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

alapból önbizalomhiányos vagyok:(

régen füllentett apró dolgokban , de megbánta, sosem csalt meg ez tuti...de félek...mondja h tök sokat tudunk igy talizni h csak 1 d.u. megy mert a pénteke szabad...,meg h szeret...de félek

2011. szept. 5. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

"féltékenykedni annyi mint megalázni magamat és őt"


nos, elég durva, hogy a barátodról azt hiszed, h minden nőnemű lényre izgul, és tuti megcsal vele.

ennyi erővel ne engedd egyedül utcára, ott is biztos csajozik.


betegesen féltékeny vagy. nem azért fog elhagyni mert nem szeret, hanem mert elege lesz ebből.

sosem értettem az ennyire önbizalomhiányos nőket. ha nem vagy képes megbízni benne, akkor inkább szakítsatok, mert így nem érdemes benne lenni egy kapcsolatban.

én sosem játszom a féltékenyt, nem is vagyok az.

2011. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%

Az önbizalom hiány mellett TÁRSFÜGGŐSÉG, olvas utána a neten, lehet abból okulsz valamit. Csernusnak is van egy könyve (A fájdalom arcai), ott is találhatsz fejezetet erről.

Amúgy, ezt Neked kell letisztázni magaddal, más nem segíthet.

De, szerintem, aki féltékeny, az féltékeny is marad örökre...nem hiszem,h ezen sokat lehetne változtatni. Lehet valakiknek sikerült, de szerintem kevés az olyan szerencsés.

2011. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam, mint te. Csak aztán rájöttem mekkora gyökérség ez az egész és lazábban fogtam fel a dolgokat. Nagyon jót tett ez az akkori kapcsolatomnak!


Úgy kezdtem, hogy nem mutattam neki, nyeltem egyet és ennyi. Aztán szép lassan kinőttem ezt az egészet. Ha meg akar csalni úgy is megfog, és akármikor keríthet rá alkalmat. Felesleges ezen agyalni. Élj a mának, légy vele boldog, ilyenekkel ne rontsd el a kapcsolatod.

2011. szept. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!