Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért megy most ilyen rosszul...

Miért megy most ilyen rosszul a suli?

Figyelt kérdés
Semmi ambícióm nincsen,pedig tavaly 4,7 volt az átlagom.Most meg nincs semmi kedvem tanulni,leromlottam.10-es vagyok,ez az év még nem számít,de nagyon rossz,és hiába próbálok tanulni,valahogy nem megy.Volt mással is ilyen?
2011. okt. 28. 14:04
 1/2 anonim válasza:
Velem ez most van igy... Tavaly eleg jo voltam.. Iden meg.. semmi erdekest nem latok a tanulasba :(
2011. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen sajnos volt, 9.be nem érdekelt semmi, 10.be sem, aztán mikor 11-ben javítni akartam rájöttem h hiba volt 12-re ugyahogy sikerült, de nem lett 5 pedig mindig kintűnő voltam pl áltban, csak annyira elegm lett h mikro gimibe mentem hát nemis tom megbuggyantam, na most így utólag azt tanácsolom, hogy ne adjátok fel, sok haszna lesz még felvételinél, és csináljatok nyelvvizsgát is ha megtehetitek, nekem ez is kimaradt mert lusta voltam, és most bánhatom mert halasztok szóval tudom miről besézlek! kellenek a jó jegyek a pontokhoz akk majd nem fog fájni fejetek más dolgotok sincs azthiszem (nem kell még dolgoznotok)
2011. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!