Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Holnap kezdem a 90napost. 3...

Holnap kezdem a 90napost. 3 éve 48 kg voltam, elkezdtem fogamzásgátlót szedni+rosszul táplálkoztam suli miatt, most 70kg vagyok. Nekem hatásos lenne ez a diéta, mert nem sokat eszem, inkább rendszertelenül+imádok nassoni?

Figyelt kérdés
55-60 kg közötti súlyt szeretnk elérni,és szeretnék nekiállni aerobicozni is mellette alakformálás céljából.
2008. aug. 17. 20:51
 1/1 anonim válasza:

A helytelen étkezés miatt biztosan jót tenne a szervezetednek a diéta, a tabletta dolog miatt pedig szerintem fel kellene keresned az orvosodat és más tablettára váltani, mert pár kiló még belefér, de 20 kilót ez miatt, hát, lehet, hogy átkellene értékelni a dolgot, lehet, hogy a szervezeted nem bírja ezt a fajta tabit, vagy semmilyet sem. Van más védekezési módszer is, amiket sajna néha muszájból kell választani.

Én 42. napja csinálom a diétát, sokkal jobban érzem magam a bőrömben, szerintem próbáld meg és meglátod, mennyire lesz jobb. Semmit nem vesztesz vele =)

2008. aug. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!