Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károli Gáspár Református...

Károli Gáspár Református Egyetem, Pszichológia szakos hallgatók: Válaszolnátok pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Ha esetleg van itt valaki, aki a Károlira jár/járt pszichora, mesélne nekem kicsit?

Milyen a légkör?

Milyenek a tanárok?

Milyen a nemek aránya? (sok helyről hallom, hogy nagyon "lányos" szak)

Mennyire érzitek nehéznek?

Milyen volt a gólyatábor?

Mik a legjobb és a legrosszabb dolgok, amiket fel tudnál hozni az egyetem mellett/ellen?


Illetve ha valaki oda jelentkezik, szintén írhat, felvesszük a kapcsolatot és majd együtt izgulunk, hogy felvettek-e :)


Előre is köszönök minden infót!


20/L


2011. jan. 24. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, két kérdésedre tudok válaszolni ezek közül. A gólyatábor szerintem nagy buli volt, mindenképp megéri menni.

Az egyetem maga (bár én BTK-s vagyok, és a pszichósok másik épületben vannak, teljesen külön) borzasztóan szervezetlen, én nagyot csalódtam. Persze lehet, hogy a pszichósoknál ez máshogy működik...

2011. jan. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

szia!


kicsit keress rá neten, hogy milyen cirkuszok vannak az egyetem körül mostanában. ez lassan minden kart el fog érni. és semmi nem garantálja, hogy olyan helyzetben könnyű lesz másik intézménybe átmenni. én azt javaslom, hogy válassz másikat eleve.

2011. jan. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ment a zöld kéz, köszönöm mindkettőtöknek, lehet, hogy PPKE lesz belőle :S Jó ezt a botrány dolgot így 17 nappal a határidő előtt megtudni :S Na majd meglátjuk :S

Mindenesetre köszönöm a válaszokat!

2011. jan. 29. 19:39
 4/7 anonim válasza:
73%

en is a karoli gasparra egyetemre szeretnek jelentkezni pszichologia szakra, ismeroseim annyit mondtak,h a szak elegge nehez,foleg a biologia,a ponthatár is elegge magas,szoval kitudja..

am. milyen botrányok vannak a suli korul?

2011. jan. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Most volt dékánváltás, szóval az a része megoldódott, de elég sok kavarás ment a kinevezések meg ilyesmik körül, korrupciógyanús volt.
2011. jan. 31. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hmm es ez nagy hatranyt jelent,attol meg lehet szinvonalas nem?
2011. jan. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm dolgozik ott, s ő is mesélt a botrányokról.


Az egy dolog, hogy mi megy a tanárok között, de a színvonalnak nem kellene csökkennie.


Szerintem elég erős egyetem, van olyan jó, mint a PPKE.


Sok sikert!


Mostanra ugyan már az is kiderült, hogy hová vettek fel?

2011. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!