Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek hülye vagyok, ha...

Szerintetek hülye vagyok, ha elmegyek rendőrnek?

Figyelt kérdés
16/L,gimnazista,3 év múlva esedékes az érettségi.Csak a véleményetekre lennék kíváncsi.
2011. okt. 29. 21:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Én bűnügy terén szeretnék elhelyezkedni, vagy közrend, esetleg kutyás rendőr, vagy az álom: TEK (Terrorelhárító Központ/köznapi néven: a kommandósok :)) De ott akkora a követelmény, hogy csak na... :/ De nem baj :P.


Amúgy kezd el készülni rá időben!! Nekem is egy évembe került míg normálisan felkészültem, minden max pont lett, kivéve a futást(utálok futni). A fizikai ágak közül könyörgöm, az ingafutást NE VÁLASZD majd!! :D Nagyon sz*r, mert kicsúszol a kanyarokban, így értékes tizedmásodperceket vesztessz,és rosszabb lesz az eredményed. Én ezeket választottam: Fekvőtámasz(fél perc alatt 35, neked 25) Felülés(1 perc alatt 55/ neked 45), Helyből távolugrás(250 cm/neked azt hiszem csak 220) Hajlított karú függés(73 másodpercig/Neked azt hiszem, csak 45 másodperc).

2011. okt. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ja, igen... vagy tiszt szeretnék lenni(ha elég jó lesz a tanulmányi átlagom+bírni fogom), aztán úgy ezek, az előbb leírt beosztások :)
2011. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy írtál,a TEK nekem is tetszik,de lányként elég kevés az esélyem ;) A sport oké lesz,minden évben 2× pont ezekkel a feladatokkal csináljuk az edzőmmel az állapotfelmérést,emellett járok edzőterembe (persze csak óvatosan,hogy a nőies formák maradjanak ;) ),futni meg nagyon szeretek :D Amúgy muris,de pont az ingafutás szokott a legjobban sikerülni :D De ezek után lehet,hogy nem választom :D Te hová jársz/jártál suliba?
2011. okt. 31. 18:40
 14/22 anonim ***** válasza:
Én jelenleg is a miskolciba járok :) Annyit kell tanulni h. az hihetetlen... de később csaj jobb lesz, mikor már hivatásos állomány tagja leszek :D
2011. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
És nagy a szórás?Fizikailag mennyire megterhelő?
2011. okt. 31. 23:30
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha felkészült vagy, akkor nem megterhelő :D, ennyire egyszerű a képlet. A tesiórákat kb 20-30 perces futással kezdjük, erősítés, elég sok fekvőtámasz, felülés, stb... Volt mikor 1x futás közben majdnem elhánytam magam... akkor pl 45 percet végig kellett futni. De amúgy nem olyan kemény az, mint mondják.. ;) Illetve ha felkészületlen vagy, akkor 100%-osan KEMÉNY XD Ha felkészülten mész oda, akkor csak 50 :D
2011. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Hol nagy a szórás? A felvételinél? Ott igen. Pl volt 2000 jelentkező kb, abból felvettek 450 főt.(Miskolcra)

Először nekem megtörtént a felvételi, melyben műveltségi teszt volt+ erőnléti. Aki itt elérte a magfelelő pontokat, csak az mehetett tovább pszichológiára+ orvosi vizsgálatra, aki nem, az kiesett. Itt kb a felére csökkent már a jelentkezők száma, annyian kiestek.


Pszichológián+orvosin a kb 1000 főből továbbjutott kb 600... Aztán még pontok alapján innen is szelektálni kellett, mert ugye 450 fő volt a keretlétszám. A 450 legtöbb pontot elért emberek kerültek felvételre :)

2011. nov. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Húú,tényleg nagyon köszi,nagyon sokat segítesz a válaszokkal ;) A szórást am úgy értettem,hogy útközben jellemző-e,hogy kidőlnek a kedves delikvensek :D
2011. nov. 1. 16:07
 19/22 anonim ***** válasza:
Szivesen ! Most kb 540 emberből estek ki jópáran az első hónapban, mert ugye erőnlétileg ez a hónap a legdurvább... kb 50-60-an. Na meg volt olyan is, akinek utólag derültek ki a piszkos ügyei kifogástalan életvitel tekintetében... pl régi lopás, stb.. Ne gondolj nagy valamire, csak pl zsebre rakta 16 éves korában egy kis nemtom.. csokit, aztán ez most derült ki. jó.. nem nagy valami, igenis nagy valami, ez is! Főleg egy leendő Rendőrtől! Volt akirt már felvettek, elmentek bulizni a haverokkal, hétvégén, és sikerült egy szépkis csoportosan elkövetett garázdaságot összehozni XD
2011. nov. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Bocsi.. 450 emberből, az előbb félreírtam.
2011. nov. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!