Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hova menjek továbbtanulni ha...

Hova menjek továbbtanulni ha rendőr szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Nyolcadikos vagyok és eddig stabil elképzelésem volt már másfél éve hogy melyik szakközépiskolába szeretnék továbbtanulni Bács-Kiskun megyében. Ez az elképzelés pár napja olyan szinten megingott és olyan kérdések merültek fel bennem hogy tanácstalan vagyok. Eddig úgy volt hogy Kecskemétre megyek a Gáspár András szakközépiskolába, de hallottam pár dolgot hogy elég balhés emberek járnak oda meg stb. Nem tudom hogy ez igaz-e egyáltalán... Szóval azt szeretném kérdezni hogyha később rendőrtiszti főiskolára szeretnék járni akkor elmenjek egy szakközépiskolába rendészeti szakra, vagy egy gimibe? Honnan vesznek fel könnyebben főiskolára? És a későbbiekben melyiket fogják jobban értékelni a rendőrségnél? És ha szakközép akkor melyik a legjobb a megyében? Előre is köszönöm a válaszokat.

14/L


2011. nov. 9. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:

a gáspár tényleg gáz, buta embereknek való.

amúgy én inkább gimibe mennék, de teljesen mindegy igazából. nem azt nézik, hogy hol tanultál, hanem, hogy mennyi pontod van, hogy teljesítesz az alkalmasságin.

2011. nov. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!