Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óvodapedagógus diploma érvénye...

Óvodapedagógus diploma érvényessége, megújítása, kreditpontok. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni pedagógus diploma megújításával kapcsolatban.

1995-ben szereztem diplomát Óvodapedagógus szakon Szarvason, majd egy évet dolgoztam óvónőként egy óvodában. Ezután külföldön éltem és miután hazajöttem szerettem volna óvónőként dolgozni de sajnos nem találtam állást így más jellegű munkát végeztem. Most gyeden vagyok a gyermekeimmel, de miután lejár újra szeretnék megpróbálni óvónőként elhelyezkedni. Az lenne a kérdésem, hogy ez esetben, hogy nem pedagógus pályán dolgoztam és nem voltam semmilyen továbbképzésen és újra védésen érvényes még a diplomám? Úgy tudom 7 évente meg kell újítani, kredit pontos képzéseken kell részt venni. Nekem ezt van lehetőségem pótolni ennyi idő után? Ha igen hol és milyen lehetőségek vannak a továbbképzésre?

Írtam e-mailt a kecskeméti főiskolának ezzel kapcsolatban mert ez lenne hozzám a legközelebb, választ még nem kaptam.


2011. nov. 10. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Érdekelne, hogy tudsz-e valamit, mi lesz a diplomáddal. Én még pályakezdő pedagógus(tanár) vagyok, de 1-2 múlva szeretnék külföldre menni. Pont azután kérdezősködnék én is, hogy mi történik ilyenkor, ha nem megyek a továbbképzésekre.

2011. nov. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!