Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gáz, ha nem megyek szalagavató...

Gáz, ha nem megyek szalagavató-after partyra? :S

Figyelt kérdés

Az van, hogy szombaton van szalagavató(jövő hét), vége lesz kb. 10-re, és még onnan tök messze van a klub, ahová mennénk. Szóval tuti nem érném el az utolsó vonatot, ha elmennék. Viszont akkor bent kéne aludnom, másnap dél körül hazaérnék, valszeg végigaludnám a napot, viszont hétfőn szóbelizek két tantárgyból is, és olyan leszek, mint a mosott sz*r:S Így viszont tök gáz, mert mindenki be fog szólogatni, hogy "de izé vagy, nem jössz afterre"

Ajj:S Te elmennél a helyemben?


2011. nov. 10. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
A szalagavató after nagyon nagy buli, szerintem ne hagyd ki. Az első vonattal miért nem tudsz hazamenni? Az nem négy körül indul? :D Vagy a szüleid érted mehetnének, esetleg csak simán ne aludj, vasárnap, max egy picit délután, és este feküdj le korán, hétfőre szerintem nem lesz gáz. Sok sikert a szóbelihez :)
2011. nov. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Buli? Aztán afterparty? Mint a huzat :D

Miért kell ott aludnod? Reggel nincs vonat?

Vasárnap pedig nem hiszem, hogy olyan sokat tanulnál már, konkrétan semmit. Nem leszel olyan, mint a mosott szar, már vasárnap délutánra (vagy este 6-7-re, bulifüggő a dolog) semmi bajod nem lesz. Én biztos mennék. A szóbeli érettségik pedig szintén tök jó bulik, azok miatt ne aggódj :)

2011. nov. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Egyszer van csak szalagavatód, meg szalagavató utáni after partyd is, és azok mindig jók szoktak lenni... :)

Meg ahogy a többiek is mondták, biztos van reggel 4-5 fele vonatod, pihenésre meg ott lesz az egész vasárnap, nem leszel hétfőre olyan mint a mosott szar, max ha annyira szétcsapod magad, hogy nem a reggeli vonat visz el, hanem a mentő a detoxba, de gondolom nem ez a cél :D

Én nem hagynám ki, az biztos!

2011. nov. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Én a szalagavatóra sem mentem el és nem volt semmi.

Ha szeretnél, menj el, mert később bánhatod ha majd hallgatod a kis anekdotákat hogy milyen állat volt. Az érettségit meg túlbecsülik. Olyan mint egy tök szimpla felelés. Ha tudod az anyagot akkor nem fogod elfelejteni csak mert kicsit fáradt vagy. Én 3 órát bírtam aludni az érettségi előtt mert annyira izgultam aztán egész nap stresszeltem és csak délután 4-kor kerültem sorra mégis jó lett.

2011. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
64%

Jó régi kérdés, de leírom. Hátha valaki még nézegeti, mert ő is ezen gondolkozik.


Az afterparty egy rakat sz@rság, csak azért van hogy piáljál. Nagy kemènynek érzik magukat, mert már 18 évesek, és piálhatnak. Közben az összes egy 2 pofonos kis csicskagyerek.


Meg minek piálni emiatt? Hhogy ünnepeld, hogy eljutottál idáig?? Gratulálok, nagyon nagy teljesítmény egy középiskolát kijàrni..!


Ha a nagy sportolók buliznak, mert világbajnokok lettek azt még megértem, az tényleg nagy dolog. De ez..

2017. nov. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!