Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok ha most otthagy...

17 éves vagyok ha most otthagynám a sulit mi lenne?

Figyelt kérdés
családi megszünne azt tudom...
2011. nov. 16. 13:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
3 hónap múlva leszek 18
2011. nov. 16. 13:38
 2/14 anonim válasza:

Mégis miért hagynád ott a sulit???

Hajléktalan vagy utcaseprő akarsz lenni?

Mert másra nemigen viszed az életben..Azért vagy fiatal,gyerek,hogy tanulj.Pár éven belül úgy is abbahagyhatod,h.lye lennél -pláne a mai világban- most abbahagyni a sulit.

2011. nov. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 bánomisén ***** válasza:
A finisben hagynád abba a sulit??? Oltári nagy butaság lenne, megbánnád 1-2 év múlva, de lehet, hogy még hamarabb.
2011. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
személyes okok. jővőre TIT-en folytatnám
2011. nov. 16. 13:49
 5/14 bánomisén ***** válasza:
Félsz az érettségitől? Nem olyan nagy durranás ám... Egyébként meg 18 éves korodig tanköteles vagy, a szüleidet veszik elő, ha nem tanulsz, személyes okok ide vagy oda.
2011. nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Így igaz, a szüleidet megbüntetik, a családi megszűnik amit ugye tudsz. Szóval 18 éves korodig tanköteles vagy ha tetszik ha nem. Személyes okok ide vay oda neked tanulnod kell ha el is szeretnél érni valamit az életben, ha nagyon nem akarsz suliba járni akkor lehetsz magántanuló a szüleid bele egyezésével ha nagyon nem akarsz bemenni, de az érettségit mindenképp csináld meg.
2011. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Még csak rohadt 10. osztályos vagyok,és nem bírom ki a maradék időt. Már beleöszültem a tanár miatt az egészbe. Szó szerint
2011. nov. 16. 13:56
 8/14 A kérdező kommentje:
az igazgató azt mondta hogy náluk nins magántanulóság
2011. nov. 16. 13:57
 9/14 bánomisén ***** válasza:

Ne hisztizz, hanem szedd össze magad és tanulj, akkor majd a tanárnak is kevesebb gondja lesz veled, meg neked is vele.

Miért akarsz a szüleiddel kiszúrni csak azért, mert rajtad van a tinihiszti? Kapd össze magad, tedd le az érettségit, utána már azt csinálsz, amit akarsz.

2011. nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Bárcsak hiszti lenne... semmi gondom nem lenne akkor az életben. Mindegy,köszi a válaszokat. A pénz nem lenne gond mert dolgozom,így meglenne az amit elvennének anyutól.
2011. nov. 16. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!