Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehéz felkészülni emelt...

Nehéz felkészülni emelt informatika érettségire?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy idén érettségizek infoból de nem jött össze. Így jövőre fogom csinálni a többivel együtt.

Kiváncsi lennék mások véleményére akik letették, hogy sikerült nekik, és a többi tárgyból mennyire lett sikeres?

És később minek tanult tovább?


9.-10. heti 6 órában /5+1/ most és jövőre heti 9 /8+1/be tanulom.

Tavaly voltam már egy középszinten. /Volt rá példa hogy a tanár hozott be feladatsort és az kb. 50-60%os lett volna ha osztályozva lett volna/


2011. nov. 22. 15:52
 1/7 Stella90 válasza:
51%
nekem fel sem kellett készülnöm :) bementem, megírtam elmondtam 5ös...szerencsére szóbelin olyan könnyű tételt húztam, hogy aki semmit nem ért a gépekhez, még az is el tudta volna mondani...szerintem nem nehéz felkészülni egyébként...
2011. nov. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
emelten? :o
2011. nov. 22. 17:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilván semmi köze ahhoz, hogy másoknak hogy sikerült, mert nem tudod, mások mennyire okosak és mennyit készültek. Ha jól tudod az informatikát, nem nehéz felkészülni, ha nem tudod jól, akkor nehéz. Kell tudni programozni, nehezebbek a feladatok a többi témakörből, és komolyabb tudást várnak el a szóbelin.
2011. nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

szoktunk ilyen érettségi feladatokat csinálni

office-ból igaz csak középszinteset / de azokat ugyanolya pontozás alapján nézi nálunk a tanár/ azok általában max pontosak

8 órában tanulok prog.ot suliba, inkább amiatt aggódok igaz ilyen összetetteket csinálunk amik pár éve voltak érettségin, de azok egy pöppet nehezen mennek és inkább ezen aggódok jobban

2011. nov. 23. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
8 órában programozást??? Mármint heti 8? Hát akkor rég csuklóból kéne kirázni az érettségit.
2011. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igen heti 8ban,

tavaly sajnos elég rosszul tanították nekünk... /egy betűvel kevesebbe f*sul/

ezt kb. úgy kell elképzelni hogy önállóan alig tudtam összehozni egy könnyebb programot /ekkor 5órába tanultuk/

és most /hogy tanár váltás volt/ próbálnak minket "belerázni" az önállóságba

mostanság ilyen emelt érettségi feladatokat csinálunk...

de nem tudom sikerült a 7 rész feladatból 4et összehoznom

2011. nov. 23. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kikaptam a legszemetebb könyvtártételt, amit nem akartam és közel max pontos szóbelit csináltam belőle.... (1 vagy 2 pontot levontak.)

Mondjuk elég rossz volt hallgatni, hogy mások a tök jó tételekkel szenvednek...


Nagyon könnyű, ha készülsz rá. A prog része sem vészes, de ennyi tanulás után mondjuk már azért el kéne tudni készíteni elég sok mindent.

2011. dec. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!