Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 18 éves vagyok akkor...

Ha 18 éves vagyok akkor igazolhatok magamnak középsuliban?

Figyelt kérdés
Gondolok itt ara, hogy pl a szülői igazolást megírhatom e magamnak vagy valami.

2011. nov. 25. 07:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A szülői igazolás az szülői igazolás. Azt hogy írnád meg magadnak? Megdugod anyudat és újra megszületsz? Mire gondoltál? Menj el orvoshoz, ha bajod van, ha meg nincs nyomás suliba tanulni! Ilyen hülye kérdés feltétele után szükséged is van rá! Nem a lógásra!
2011. nov. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

szülői értekezletre is te mész?

nem írhatsz magadnak, a szülőnek kell

2011. nov. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
NEM.
2011. nov. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk sokan megírták maguknak az igazolást ill. hamisítottak orvosi igazolást, és az osztályfőnök nem vette észre, ill. csak akkor, ha nagyon bénán sikerült.
2011. nov. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szülői igazolás az SZÜLŐI tehát NEM. Hiába vagy már nagykorú, Te az iskola diákja vagy, ezért eben az esetben nem mérvadó a korod!!
2011. nov. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Antimod ***** válasza:
Hát ez lol! Milyen egyszerű lett volna lógnom!... :D
2011. nov. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Én 18-21 éves koromig egy felnőtteknek indított nappali tagozatos gimnáziumba jártam és akkor is kértek szülői igazolást, aláírást stb. Az más dolog, hogy ezt nevetségesnek tartom, de ez volt.
2011. nov. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk lehet. Ez már nem óvoda, hogy annyira keményen vennének pár nap hiányzást. Nem is értem, miért ne lehetne.

Én is amint elmúlok 18, igazolom magamnak a napjaimat. Az más, hogy az orvosi igazolásaim fele is kamuigazolás.

2011. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!