Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék tőletek,...

Tanácsot szeretnék tőletek, hogy úszhatnám meg a holnapot?

Figyelt kérdés
holnapra meg kellett volna tanulni egy tucat verset, de nem tudom. Ha pedig nem tudom az egyes! Megtanulni már nem fogom tudni... meg az osztály nagy része se tudja(1 ember tudja). Az egyes pedig lerontana nagyon. Szóval meg akarok holnapra betegedni. Hogyan tudom ezt elérni? Vagy valami nagyon jó puskázási módszert ha tudnátok ajánlani. Vagy anyámat kellene meggyőzni, h ne mennyek, és írjon igazolást. Köszi a tanácsokat.:-)
2009. máj. 12. 16:00
 1/8 anonim válasza:
100%

1. itt ülsz ahelyett h reggelig magolnálXP

2. minek ahoz megbetegedni, ígyis elmehetsz orvoshoz

3. azmár nem gáz ha senkise tudja,hátha megenyhüla tanár, mondjátok azt h nemis mára kellXP

4.puskázási módszer? írd a mobilodba és ha véletlen is észreveszi lépj ki nem tudja ráfogni h puskáztál hisz csak megnézted az időt:D

2009. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen színlelj megfázást, lázat.... és menj el holnap a dokihoz... mondjuk ez függ attól, rendes e a dokid, én valahányszor elmentem és elmondtam neki a megfázásos tüneteimet, kiírt egy hétre, akkor is, ha látta, hogy semmi bajom
2009. máj. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Tanuld meg a verseket. Hosszú az éjszaka, a nagy részét szerintem be tudod vágni.

(Gyakorolhatsz az egyetemre, ott úgyis meg kell tanulnod egyik napról a másikra oldalakat megtanulni)

2009. máj. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ja szimulálhatsz is akár

de kb. hány db verset kell megtanulni???

hogy ha most elkezded nyugodtan ugy hogy tudod hogy holnap ugyse mész akkor talán könnyebben megtanulod és reggel mégis eltudsz menni

2009. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csesztetni akarlak, de gondolom nem tegnap adta fel a tarát azt a tucat verset. Még tényleg lenne időd megtanulni, de ha nem hát nem.


A legegyszerűbb megoldás, ha az egész osztály egy emberként állítja, hogy nem mára, hanem holnapra, vagy amikor van a következő órára, arra adta fel. Mutassatok a tanárnak olyan füzeteket, ahol fel van írva. Mi ezt megcsináltuk szakközépben egyszer. Nem mindenki, de néhány megbízható tanuló mutatta a határidőnaplóját, hogy felírta, hogy mire kell megtanulni. Hidd el elbizonytalanodik a tanár is, de ehhez egy emberként kell cselekednie az osztálynak. Jó lenne egy ilyet már ma elkezdeni szervezni. Másik megoldás kikönyörgöd anyukádtól a szülői napodat úgy, hogy elmondod az igazságot. Vagy elmész dokihoz, hogy hasmenésed van, fáj a hasad, tegnap hánytál is. Na leellenőrizni nem fogja tudni, hogy igazat mondasz-e, ha máskor nem csináltál ilyet, akkor simán beveszi.


De még mindig azt mondom, hogy tanuld meg a verseket. Legtisztább a becsületes út.

2009. máj. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szimulálj valamit, elrontottad a gyomrod pl, ezt nem tudja ellenőrizni az orvos, nekem mindig bejön:)
2009. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hanyas+hasmenes kombinaciora kell panaszkodni. ezt senki (meg az orvos sem) tudja ellenorizni, raadasul eleg nyomos indokok arra, hogy ne mozdulj ki otthonrol.
2009. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hasmenést lelehet ellenőrizne!!!!


AMugy voltál suliban vagy nem??

2009. máj. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!