Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hülye vagyok. Mi lesz így velem?

Hülye vagyok. Mi lesz így velem?

Figyelt kérdés
Annyira buta vagyok:( Sose fogom fel a dolgokat,nem értek soha semmit..és ha fel is vennék fősulira vagy egyetemre egyből megbuknék,mert már most kikészültem 10.ben :'( Hogyan tanuljak??Sose leszek okos? törődjek bele?
2011. nov. 26. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
figyelj, elsőre nekem is nehezen ment a középiskola, az első két év rémálom volt, nagyon nehezen ment, de aztán már jobb lett később, amúgy ha nem vagy az az eszes fajta akkor van még sok ezer szakma ami neked jó lehet, pl én se voltam valami jó tanuló, ezért választottam, a modellező és az animátor szakmát, mert ez érdekel és ehhez értek
2011. nov. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyira kilátástalan az egész:( matek,fizika meg ilyenekhez nem értek..hiába ,,szeretem" béna vagyok örülök,ha a 4es megvan és azt is úgy,hogy halálra tnaulom magam.. irodalom töri meg humán dolgok..viszonylag könnyen mennek,ha bemagolom az egészet..de rávenni magam szinte lehetetlen:S nyelvek nagyon nehezen mennek...rajzolni egyáltalán nem tudok...tesi?..jó vicc..hangom sincsen..semmibe sincs tehetségem:(
2011. nov. 26. 13:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Na ne keseredj el, biztos nem olyan rossz a helyzet :) az is lehet, hogy csak nem jó iskolát választottál, lehet nem is érzed ott jól magad. Vagy, ha mégis, hát persze nem mindenki jó ezekből a tárgyakból, sőt az is lehet, hogy a tanárokkal van a baj. Ahogy az 1. válaszolónál is, én is úgy voltam az első két évvel, hogy pocsék volt és nagyon el voltam keseredve, hogy hogy lesz ebből valaha is orvosi. Most meg első éves orvostanhallgató vagyok :) Nem mindenki született arra, hogy éljel nappal tanuljon, lehet tényleg szakmára kéne majd menned, ami egyébként nem egy rossz döntés, mert manapság sokkal nagyon szükség van a szakmásokra, mint a diplomásokra, némelyikük még jobban is keres!
2011. nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!