Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Én 9-től új suliba fogok...

Én 9-től új suliba fogok menni teljesen új osztálytársak, meg minden félek hogy nehéz lessz beilleszkedni egy olyan osztályba ahol csak én leszek új? Kicsit félek.

Figyelt kérdés

Faluról jövök...(most ne egy parasztra gondoljatok)

Volt aki faluról került városra közületek?


2009. máj. 15. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán ne félj ettől, nálunk az osztályban például a 37-ből 22-en falusiak de nem ezért fognak veled úgy viselkedni ahogy. Légy kedves vidám barátságos akkor nem lesz gond:D
2009. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj,nem olyan nehéz beilleszkedni.Beszélgess másokkal,és egy faluról jött embernek sem sokkal nehezebb beilleszkedni.Ez mindenkinek új lesz.

Biztos sok barátod lesz.Sok sikert!

2009. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

jaaaj. Én is ilyen aggódós vagyok új suli téren. :D

Én már viszonylag sokszor voltam új iskolába, osztályba, főleg költözés miatt. Általános iskolát 3szor váltottam, meg középsuliba is átiratkoztam másik osztályba, igaz itt iskolán belül. Mindenhol voltak barátaim.

És úgy volt nálam, h először faluról városba: egyáltalán nem néztek le, sőt! nem tudod elképzelni, milyen kedvesek voltak velem első nap. Ez volt 2. osztályba.

Aztán a 4. évet újra falun kezdtem, de máshol: na, itt viszont voltak, akik fenntartásokkal voltak velem, merthogy városról jövök, és h biztos nagyképű vok. :Dlol Ők mondták ezt nekem, és azt is h kellemesen csalódtak.:)

Meg középsuliba mentem át másik osztályba, itt is jó barátaim lettek. Bár elején azt mondták, h cikiztek, de megismertek és jóba lettünk.

Szóval csak nyugi! Gondolj bele, ott lesz vagy 30 gyerek, biztosan lesz köztük legalább egy, akivel majd barátkozol.

Egyszerűen csak hagyd, h megismerjenek, és légy követlen.

2009. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én még általános alsó tagozatban kerültem át faluról városba. Az első suli ahova mentem tele volt sznobokkal és csak azért néztek le (a tanárok is!), mert faluról jöttem. Aztán átmentem 3 utcával arrébb egy másik suliba és egyből elfogadtak, sok barátom lett és ott csináltam végig az általánost.

Szóval ez 2 esélyes dolog:)

2009. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ....nagyon remélem hogy nekem is sikerülni fog beilleszkedni...
2009. máj. 19. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!