Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Belekezdenétek úgy egy egyetem...

Belekezdenétek úgy egy egyetembe, ha főleg csak érdeklődésből tanulnátok?

Figyelt kérdés
Még nincs diplomám és találtam olyan helyet ahol van levelező és államilag támogatott a képzés. Időm lenne rá a munkám mellett, a tanulással nincs gondom. 31 éves vagyok.
2011. dec. 29. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak úgy érdemes belevágni.
2011. dec. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon jóötlet a te helyzetedben, ha tényleg bírod. :)
2011. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja,még annyit tennék hozzá, hogy addig használd ki ezt a lehetőséget, ameddig tudod, ki tudja, mikortól lesz fizetős a felsőoktatás..
2011. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Belekezdenék. Figyelj ha tényleg belefér az idődbe és kedved is van hozzá akkor mi az akadálya? :)
2011. dec. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bele.
2011. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez miért kérdés? :D
2011. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. "Ez miért kérdés?" Mert a párom szerint felesleges olyat tanulni, aminek lehet, hogy soha nem veszem hasznát. (lehet, hogy soha nem fogok a szakmában dolgozni)
2011. dec. 30. 19:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Amennyiben a párod a jövőbe lát 100%-os biztonsággal, úgy hallgass rá. Különben meg ne. Most vagy az lesz, hogy

a) Elvégzed a szakot, mert érdekel, nem tudsz vele mit kezdeni, de legalább bővültek az ismereteid, ez soha nem baj.

b) Ugyanaz, mint az előző, csak még el is tudsz vele helyezkedni, magyarázni fölösleges.

c) Rájössz, hogy nem is érdekel annyira és otthagyod - jobb később, mint soha.


Mindezt állmin ugye ingyen, csak a jegyzeteket kell megvenni maximum. Van időd, van kedved... Nincs mire várni, jelentkezz.

2011. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!