Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi/nő barátság, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi/nő barátság, ha az egyik többet akar, de a másik biztosan nem. Ti belekezdenétek? Van értelme?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs.
2011. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Sokan tapasztalták szerintem magukon a fiu/lány barátságot.Egy ideig müködik a barátság,de eljön az az idő egyszer amikor az egyik többet akar mint barátság .

Nehéz dolog nagyon :(

2011. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha 100%, hogy az érzelmek nem fognak kölcsönössé válni, NE KEZDJ BELE!!!! Szar dolog ez nagyon. Normális barátság ez nem lesz sose, mert a szerelmes fél reménykedni fog. Nyilván keresi a barátságot a másikkal, de magának is csak árt, ha nem képes kiszeretni belőle.
2011. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem érzem célszerűnek, de a szenvedő félre bíznám a döntést.
2011. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szerintem van mert nekem 2 női barátom is van akik osztálytársaim voltak és suli óta tartom velük rendszeresen a kapcsolatot mindent megbeszélek velük és ők is minden pikáns részletet elmesélnek, és sokkal jobban elvagyok velük minta fiú barátaimmal meg sokkal komolyabbak is és már évek óta jóba vagyunk és olyanok mintha a hugaim lennének, soha nem éreztem többet barátságnál nekik meg mindig van pasijuk szóval bennük is biztos vagyok.
2011. szept. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
01:22 - a kérdés arra vonatkozik, hogy az egyik barátságnál többet akar, a másik pedig biztosan nem. :)
2011. szept. 25. 09:43
 7/9 anonim ***** válasza:
bocsi nem olvastam végig csak főszavakat néztem h férfi női barátság, ti belekezdenétek-e....Elnézésedet kérem h nem olvastam végi így már más a véleményem így amondó vagyok h nem létezik én már egyszer belementem ilyenbe ( én voltam a szerelmes fél) és nagyon mélypontra estem miatta bár azt hozzáfűzöm szex az volt így azért az érzelmek még jobban felerősödtek bennem
2011. szept. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az előttem lévő válaszolótól kérdezném, hogy a másik félben nem erősödtek fel az érzelmek?És szerintem sincs értelme, mert az egyik fél mindig többet akar, és nem fogják tudni a kapcsolatot benne tartani a " barátság " fogalmában.....
2011. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az orvosin is azt tanítják, hogy ffi és nő között nem létezik barátság..... :)
2011. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!