Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Csak érdeklődésből kérdezem,...

Csak érdeklődésből kérdezem, hogy Ki Hány NYelven Beszél, Milyen Szinten, Miből/hogyan tanultad meg, és hogy hány éves vagy?

Figyelt kérdés

Köszönöm előre is a válaszokat, tényleg csak kiváncsiságból kérdezem.

Én amúgy angol(felsőfok),német közép, és most kezdek spanyolul,szeretnék egy kicsit megtanulni, de még majd szeretnék kicsit svédül is.


2010. dec. 19. 16:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

Összesen öt nyelven beszélek

angol(felsőfok)

német(felsőfok)

francia(középfok)

finn(középfok)

spanyol(középfok)

Suliban tanultam őket, na meg persze egy kis különorákból.

21/L

2010. dec. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

13/F:

német-középfok(nem hazudok, télleg:))

angol-alapfok

orosz-nagyon gyenge alapfok (kb alapfok fele)

de még szeretnék:

a fentiekből felsőfokot

olasz-felső

spanyol-közép

francia-közép

2010. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

angol - felsőfok

orosz - alap/középfok

német - alapfok

lengyel - alapfok


Amit még szeretnék: finn és spanyol középfok, plusz oroszt és lengyelt felsőfokon. Ha minden igaz, orosz szakra megyek majd továbbtanulni ha felvesznek, szóval abban nagyon választásom sincs, de mivel imádom, ezért nem is ellenkezek (meg hát, ha nem szeretném, miért készülnék orosz szakra?).


17/F

2010. dec. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

német - felsőfok

angol - középfok

orosz - alapfok

Az angolt és az oroszt szeretném fejleszteni, mindhármat iskolában tanulom. Ezenkívül érdekel a spanyol, a svéd és a cseh.

18/F

2010. dec. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

angol- közép/felsőfok

német- felsőfok

japán- alap/középfok

orosz- alapfok


18/L

A németet suliban tanultam, az angolt nyelviskolában, a japánt azt főként magamtól de néha eljártam magántanárhoz is és most kezdtem nemrég az oroszt és jó lenne ha már azt is legalább beszélgetés szinten elsajátíthatnám + a többi nyelvet sem elhanyagolni.

Nálunk az iskolában nagyon rossz a nyelvoktatás, így ha csak azt tudnám amit ott tanulunk, akkor beszélnék kizárólag német középfokon.

2010. dec. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi gyors válaszokat...és gratulálok mindenkinek, hogy ilyen sok nyelven egyáltalán megszólalni is tudtok:) csak így tovább, és várok még-még válaszokat...:) (és örömmel nézem, h még igenis vannak, akik szeretnek tanulni, ha az "csak" 1 nyelv is, nem egy matek..dicséretes dolog, és tudom, hogy nem túl könnyű 1 nyelvet tanulni....:)

amúgy én elfelejtettem írni én 20/L vagyok:)

2010. dec. 19. 18:55
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
én csak magyarul. igaz azt elég jól. :-D
2010. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
az sem baj, azért kérdezem, mert csak érdeklődöm...hogy hogyanis állunk mi magyarok...:)
2010. dec. 19. 23:11
 9/18 anonim ***** válasza:
66%

német - alapfok

angol - alapfok

nesze neked iskolai nyelvoktatás. 5 éve tanulok németet, de még mindig ugyanott tartok (voltam kéttanos is egy időben), az angolt pedig nagyrészt magamtól fejlesztettem idáig. sajnos nyelvtanfolyamra meg különtanárra nincs pénzünk. (= soha nem jutok el középszintig)

2010. dec. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

23/L

Német, olyan középfok körül lehet (hétköznapi beszélgetésekkel nincs gond, kicsit speciálisabb dolgok már nehezek), magamtól tanultam könyvből és Ausztriában munka közben.

2010. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!