Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak akkor, ha...

Mit csináljak akkor, ha valamit képtelen vagyok megtanulni?

Figyelt kérdés

Bioszról van szó, azon belül a növényekről. Egy kicsit s eérdekel. Témazárót fogok írni belőle jövőhéten. Bukásra állok amúgy...

Egész szünetben napi 3 órát foglalkoztam vele, rengetegszer végigolvastam, megtanultam az anyagokat, mégse maradt meg bennem semmi! Pedig jók a tanulási módszereim, bármi mást megtanulok percek alatt...


Nem tudom, mit tegyek. 1 szó se maradt meg bennem.. Már sírhatnékom van.. Meg fogok bukni .. :( És még próbáltam érdekessé is tenni, hátha elkezdenek érdekelni a növények, de nem jött be :(


2012. jan. 2. 19:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Évközbe is mindig tanultam, de nem jött össze... :S Másból tényleg ilyen 4-5-ös vagyok, csak a biosznak a növény része nem megy.. Remélem többet nem tanulok róla...
2012. jan. 2. 19:45
 2/7 anonim ***** válasza:

"Bukásra állok amúgy... "

"Pedig jók a tanulási módszereim, bármi mást megtanulok percek alatt... "


Ha csak a növények nem mennek, akkor miért állsz bukásra?

Ha napi 3 órát foglalkoztál vele, akkor nem tudom elképzelni, hogy megbuksz...hacsak nem a facebook előtt tanultál..

2012. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert eddig csak a növényekről tanultunk egész évbe.. Prokarióták, eukarióták, moszatok, stb.. semmi se maradt meg
2012. jan. 2. 19:59
 4/7 anonim ***** válasza:
És, ha feladatokat csinálsz? Mi lenne, ha felosztanád a nagy fejezetet több kis részre és, ha úgy érzed megtanultad, akkor elkezdenél feladatokat csinálni hozzá. Van ez a Nagy Biológia Feladatgyűjtemény (zöld) Szerényi Gábortól, tudom ajánlani, nagyon jó! És, ha látod, hogy nem sikerült az összes feladatot jól megoldanod ,akkor ellenőrzöd, hogy miért az a megoldás, ami, és újra megtanulod. Van hozzá külön megoldókulcs, az rózsaszínű :D
2012. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utánanézek ennek, köszi :)
2012. jan. 2. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy érzem te valami nagyvárosból való vagy:)
2012. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Biosszal nekem is bajaim vannak, de már nem nagyon gáz. Rájöttem, hogy én reggel jobban tudok tanulni. Ma is egy órával hamarabb felkeltem, csuklóból megírtam az 5-st =D
2012. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!