Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Unom már a sulit nagyon, mit...

Unom már a sulit nagyon, mit tegyek h suli időben gyorsabban menjen az idő? (Tehát délelőtt amíg suliban vagyok)

Figyelt kérdés
már kezd elegem lenni :S
2012. jan. 5. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
hanyadikos vagy?
2012. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szünetekbe foglald el magad valamivel,hallgass zenét,sütikézz,beszélgess jó sokat.órán meg esetleg pingáld a füzeted.amúgy fi/lány vagy?és engem is érdekelne hogy haynadikos.
2012. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
9.-es vagyok ,15 éves,fiú
2012. jan. 5. 19:05
 4/8 A kérdező kommentje:
ti is készek vagytok már tőle?
2012. jan. 5. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:
18:57 vagyok:hát én kicsit igen.de nem is maga a suli miatt,hanem a felvételi miatt.meg a javításoktól.van olyan tantárgy amit imádok,azzal nincs gondom,de amiből javítani kéne,persze azokból kevésbé engedékeny a tanár.:S
2012. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok:de egyébként a felvételi mellet töriversenyre megyek,most is levelezek,meg még középfokúzok.:)de a töri az nekem a csúcs:D
2012. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nemsokára technikusi vizsga, de még így is elég unalmas.
2012. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ja értem :S Sok sikert a vizsgáitokhoz! én már túl vagyok a félévi németen..., én éppen nagyon várom a síszünetet
2012. jan. 5. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!