Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Bazsi93 kérdése:

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
A matek tanárom gyakran jön be idegesen az osztályba, gondolom otthoni problémái miatt. És állandóan pikkel rám,nem is tudom csak egy nevetés és elkezd ordibálni velem,nem tudom mi lehet az oka.
2012. jan. 8. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a kémia tanárom ilyen.

Lehet,hogy ő is már közel van a 60-hoz,és unja a tanítást?

Egyébként a legjobb,amit tehettek,hogy figyeltek órán,nem beszéltek,és minél nagyobb aktivitást és érdeklődést mutattok.

2012. jan. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, ez normális. Próbáld ki, hogy nem nevetsz órán. A tanár is ember, lehetnek problémái és feletted áll a hierarchiában (elvileg legalábbis így kéne lennie), szóval kiabálhat veled és pikkelhet rád. Plusz, ez hozzátartozik az élethez. Mindenki életében van tanár, aki pikkel rá, nagy ügy. Nincs olyan közeg, ahol mindig mindenki nyugodt lesz és szeretni fog. Mindig lesznek, aki idegesek és pikkelnek rád. Ez bizony normális és egy szavad se lehet. Mármint mérgelődd ki magad szünetben a haverokkal és otthon anyukádnak, aztán kész.

19/L

2012. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen a kémia tanárom nekem is ilyen,csak őt már megszoktam. Tehát én nem vagyok egy csöndes gyerek,se az osztályom,tehát ha valaki mond valami hülyeséget abból ígyis úgy is röhögés van. Utána meg engem vesznek elő :D
2012. jan. 8. 14:04
 4/4 A kérdező kommentje:
14:03! Csak tudod az már rohadt zavaró,amikor már a 2. fegyelmidre küldenek azért mert menstruál a tanár,vagy nem tudom....
2012. jan. 8. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!