Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tanácsokat tudtok adni...

Milyen tanácsokat tudtok adni a 3 órás érettségi írására?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok: milyen kaját vigyek be,mennyi vizet stb. Meg attól is félek,hogy mivel mostanában sok vizet iszok,mert nagyon szomjas vagyok,hogy akkor majd kell vécéznem,és nem birom ki...

Milyen tippeitek vannak?

Amúgy a magyar délután 3-tól 6-ig fog tartani...


2009. máj. 24. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Olyan kaját vigyél be, amit kívánsz! Pl. ha reggel bemész egy pékségbe, és meglátod a kakaós csigát, és kívánod, akkor azt, ha sajtos pogácsát, akkor azt. Olyan vigyél be, amit szeretsz.


Joghurtot, pudingot nem ajánlom, mert elég könnyen össze tudod vele maszatolni a dolgozatot.

Vigyél magaddal inni valót, ne félj, hogy WC-re kell menned, mert kimehetsz az írásbeliről.


Amit ajánlok, az a szőlőcukor, és/vagy csokoládé.


Én vittem édeset (pl. meggyes rétest) sósat (szendvics, ropi), csokit (Milka :D) rágót, mert stresszhelyzetben rágnom kell, és almalevet, ill.ásványvizet.


Tipp: olvass el mindent figyelmesen, ne hagyd, hogy akármi kizökkentsen, nyugodtan kérj piszkozati papírt, ne törődj senkivel, és semmivel, ne felejtsd el minden oldalra felírni a neved!

2009. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. máj. 24. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!