Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha lógok a...

Szerintetek gáz, ha lógok a suliból?

Figyelt kérdés
Utálom! Elgem van az egészből! Utálok oda járni..eddig jól tanultam de mostmár elég..nem megy, gyűllm a tanárokat a gyerekeket.. a suliváltás nem megoldás..mert sheol sem szerettek én se bírok soha senkit.. Nem megy! Inkább elszökök... milyen kvetkezmények lehetnek?
2012. jan. 9. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen,gáz.

Talán ha kicsit alkalmazkodóbb lennél,és néha kell jópofiskodni meg nyalizni sajnos.Lehet,hogy a rosszkedvűséged (pl..) elriasztja a többieket?Vagy ilyenen nem gondolkodtál még el?

2012. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem ért meg senki engem! Rosszul vagyok reggel,ha suliba kell mennem izgulok ideges vagyok és elmegy a mardék életkedvem is.. sose szeretett senki..és nagyon béna vagyok ezért lenéznek az osztálytársaim és a tanérok.. kitűnő voltam... de elegm van nem megy már ez nekem:(
2012. jan. 9. 21:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor ideje pozitívan látni a világot!Azért élünk,hogy jól érezzük magunkat!

A te korodban a tanulás az 1. egyelőre,kapaszkodj vissza a ranglétrán!Tehát javíts,és mutasd meg,hogy igenis okos vagy!

:)))))

2012. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem igaz,hogy nem ért meg senki..Semmi se megy már nekem...egyszerűen semmi..nem bírok koncentrálni se aludni állandóan rossz a kedvem meg már nem is érdekel semmi se:(
2012. jan. 9. 21:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg A Titok című filmet.

És mindenhez pozitívan állj hozzá,mutasd meg nekik,hogy jobb vagy,mint hiszik!A koncentrálás csak rajtad áll.Hidd el,ha nagyon akarod,menni fog!:)

2012. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pesszimizmus a négyzeten... Ezen kéne változtatnod. Lehet úgy könnyebben elviselnének az iskolában.
2012. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A suliváltás miért nem megoldás? Mert ha ez a helyzet már több osztályban is előfordult veled, akkor sajnos nem ők a hibásak, hanem te. Próbálj mindig 'rövidtávú' célokat kitűzni magad elé. Pl. reggel felkelsz, akkor a cél az legyen, hogy beérj a suliba. Ott jutalmazd meg magad valamivel, pl. egy csokival. Ha kitűnő voltál, akkor biztos okos és érdeklődő vagy és van kedvenc tantárgyad. Várd azt az órát egész nap! (Remélem van olyan óra, amin jól érzed magad. Én nem vagyok kitűnő, de még nekem is van.) A nap végén pedig lélegezz fel és csinálj valami örömteli dolgot pl. menj el a kutyáddal sétálni (ha van).

Lehet, hogy ezek a tippek neked nem fognak tetszeni, de nálam ezek beválnának. Én is voltam ilyen 'minden rossz' korszakomban mint te, és őszintén mondom, hogy a dolgok jó oldalát nézni hatalmas segítség még a legrosszabb helyzetekben is!

2012. jan. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nehezen is megy, ne add fel, mert hidd el, hogy később bánni fogod. Ne foglalkozz a többiekkel, keress máshol barátokat, ha a környezetedben nem megy, akkor a neten hasonló érdeklődésűeket, mint te. Sokan mondják, hogy azok nem igazi barátok, de engem már nemegyszer kihúztak a sz.rból.

Ha te sem bírsz senkit, az viszont okozhatja azt, hogy nem szeretnek, ezen meg neked kéne változtatnod, akár tetszik, akár nem. És mi az, hogy nem ért meg senki? Mit nem értenek? Komolyan, magyarázd el!

Nem bántani akarlak, de valahogy túl kell lépned ezen, mert a sulinak egyszer úgyis vége, kiszabadulsz onnan, de ha be sem fejezed, akkor mihez kezdesz majd?

2012. jan. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem lógtam el végül..tudom,hogy velem van a probléma.. oylan egyszerűen nem létezik,h mindenhol utálnak..Túl csendes vagyok,de ez ellen mégis mit tehetnék?
2012. jan. 10. 17:20
 10/10 anonim válasza:
Velem is ez a helyzet sajnos.Csendes vagyok, nagyon útálom a sulit, egyszerűen minden reggel úgy megyek be hogy azt várom hogy jöjjek már ki végre.Tudom hogy gáz, én azzal békítem magam hogy több száz ilyen gyerek van még.
2012. jan. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!