Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azt hallottam a szegedi...

Azt hallottam a szegedi Károlyi kollégiumról, hogy nem igazán lehet ott tanulni, mert folyamatosan csak buli van. Ez tényleg igaz? Azért vannak ott is tanulószobák nem?

Figyelt kérdés
Aki ott lakik, vagy sokat tud róla, légyszi írjon.Mert sajna nem jött be az albérlet, ezért jövőre jelentkeznék, szimpatikus helynek tűnik.
2012. jan. 12. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
minden koliban így van
2012. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Igen elég sok buli van a károlyiban (én is itt lakom már egy ideje), de azért természetesen meg lehet oldani a tanulást, mint mindenhol. Vannak tanulószobák ahova elvonulhatsz, ott tuti nem fog zargatni senki(többnyire aludni járnak az emberek oda :D ). Szerintem megéri ideköltözni, ha bulizni van kedved mindig találsz valakit akivel elmehettek inni, de többnyire találsz bulit is a koliban. Vizsgaidőszak alatt viszont minden csendes általában. Viszont neked a X. és IX. szintet nem nagyon ajánlom, ott többnyire tényleg bulizás van :)
2012. márc. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
82%
A X.en kotútól rohad a szendvicssütő és mindeki úgy köszön, hogy Csácsumicsőtészta palacsincacsütő. A kotványos k**va életbe, a KMK a legjobb hely!!!! HERE
2012. márc. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 arnibá válasza:
100%
Hülye a kérdés, mindennek megvan a helye. Habár úgy tűnhet a válaszok alapján, hogy a IX. X. szintről még nem diplomázott le senki, mert itt feszt csak buli van, de ez hülyeség. Szoktunk tartani kulturális eseményeket is. Buli menet előtt és után balettesetet, vagy Liszt fesztivált (habár ezt mostanában nem mert tojással és vízzel keverve nehezen lehet felszedni), Handel-est, stb. Amúgy meg ha tanulni akarsz, lemész a tanulóba, vagy a könyvtárba (persze nyitvatartási időben) és ott tánúlsz. Ennyi.
2012. márc. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Én Pipi vagyok! Elmondom neked, hogy ha nekem lesikerült diplomáznom, akkor a lehetetlen nem kihívás. Gyere és nyomjunk egy pártihárdot a Károlyiban!! A tanulást meg majd megoldod! :D
2012. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Teljesen felesleges szintekről beszélnünk. Remeg a seggünk alatt a szék, amikor alattunk a 8.-on zenélnek minden szerda este, halljuk hajnalban a 10.-ről érkező jazz dallamokat, a 907-ből üvöltő Nyári dallamot(bocs, Pipi :D), stb. :D Sosincs mindig síri csend és hullaszag, de ha nagyon akarod, el tudsz vonulni. Általában nincs rá szükség, mind szimbiózisban élünk :)
2012. márc. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vicceskölök válasza:
70%
Gyere a KMK-ba leitatunk majd Árpika seggbe rak és jóóóóóó lesz!!!!
2012. márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én laktam ott egy évet, igaz, ez 6 és 14 hónapos korom között volt, de kérdezz nyugodtan ha érdekel valami :D
2012. márc. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!