Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minden egyetemen, főiskolán...

Minden egyetemen, főiskolán behal a Neptun/ETR rendszere amikor tárgyfelvétel vagy vizsgajelenkezés van?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nálunk igen, Győr: Széchenyi Egyetem. Valószínűleg azért mert túl nagy a terhelés a rendszerre hirteln, de egy pár órán belül helyre szokott állni.

Ez olyan mint szilveszterkor a mobilhálózatoknál sztem...

2009. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
SZE-s neptunt személyesen is ismerem:) valahogy tudatalatt számítottam rá, hogy innen érkezik az első komment :D
2009. máj. 25. 22:00
 3/10 anonim ***** válasza:
SZTE ETR, itt nem szokott újabban behalni.. régebben folyton behalt, vagy nem engedett be, de újabban megy mint a karikacsapás... állítólag újítottak a szervereken, úgy tűnik jól sikerült
2009. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Női megérzés...Amúgy én is gondoltam hogy les vki aki kommentező vagy vki aki szintén SZE-s. Én még jó pár évig fogok idegeskedni ilyen miatt, mert még csak első éves vagyok:S
2009. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Debreceni Egyetemről vagyok, természetesen nálunk is behal tárgyfelvételkor, nem is lehetne másképp.
2009. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azt hittem, hogy csak felénk ilyen sz_r a rendszer, de látom van aki együttérez velünk :)
2009. máj. 25. 22:33
 7/10 anonim ***** válasza:
NYME Szombathely, itt is meghal, de én már rájöttem, hogyan lehet belépni, ha túlterhelt. Csak ha sikerül akkor is lassú.
2009. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pázmány, Bp...természetesen itt is beáll a kék halál...:(
2009. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Corvinus Élelmiszermérnöki:be a k...a anyját
2009. máj. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
SZTE: az utóbbi két évben már (lekopogom),egyáltalán nem haldoklik.
2009. júl. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!