Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogász szak diákhitellel,...

Jogász szak diákhitellel, vélemény?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak akkor kezdj bele, ha nem sajnálod a napi 10 órákat tanulásra, eltűrőd, hogy akkor is megbuktassanak, ha fújod a könyvet és vág az eszed. Ezek nélkül csak hitel, amit nem fogsz tudni visszafizetni....
2012. jan. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A buktatás igaz, 10 óra tanulás akkor kell, ha mindent vágni akarsz és nincs életed a suli mellett :D Én felvettem a diákhitelt, költséges vagyok, minden hónapban 50 ezret kapok, abból élek, a tandijat család fizeti.Ha jogász szeretnél lenni, akkor mindenképpen megéri.Igy, az első vizsgaidőszakom után a véleményem az, hogy ha szánsz rá kellő időt (nem kell 10 óra, napi 2-3, vagy egy héten egy nap teljes tanulás), akkor átmész mindenből.Viszont ismerek olyan embert, aki 1 napot tanult minden vizsgájára és olyan szerencsésen húzott tételt, hogy mindene meglett.

Veheted úgy, hogy a diákhitel befektetés, ami később megtérül.Ez az optimista hozzáállás.Mostanában ez nagyon kell, főleg annak, aki jogi pályára akar menni.Szerintem próbáld meg, én drukkolok!

2012. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!