Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elrontottam a felvételit .11...

Elrontottam a felvételit .11 pontos matekkal és 25 pontos magyarral hová vesznek fel? :' (Nagyon rossz? :' ( Én vagyok az egyetlen? Szerintetek nehéz volt? Nektek kb hány pontos?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 14:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg felvesznek.. mert amit megjelöltem sulit ott arra az oszt.ra 30 főt vesznek fel.. és 170 körül szoktak jelentkezni.. ( De van szóbeli úgyhogy avval úgyis kijavítom.. az 75p-ot ér. ) Így lesz 126 pontom / 200-ból.. reménykedek.. :D
2012. jan. 21. 19:19
 12/19 anonim ***** válasza:
szerintem ne aggódjátok túl a dolgot, mert mindenkinek nehéz volt... az országos átlag meg nyilván nagyon alacsony lesz és ha annál egy kicsivel is több pontotok van akkor ha egy nagyon menőbe nem is de egy közepes, normális suliba felvesznek.
2012. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én is nagyon elrontottam :( Megnyugodtam, hogy nem vagyok ezzel egyedül :((
2012. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Én most már beletörődtem.. nem tudok rajta változtatni .. Majd szóbelivel javítok.. nem olyan reménytelen ez a helyzet. ! Fel a fejjel :)
2012. jan. 22. 09:15
 15/19 anonim válasza:
nekem borzasztó lett. össz-vissz 31 pont és nekem is..fogalmam sincs hogy hova vesznek fel ennyi ponttal.. szerintetek? hova vennének fel 31 ponttal???
2015. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

huhh...akkor legalább nem én vagyok az egyetlen akinek ilyen rosszul sikerült.

nekem össz-vissz csak 31 pont lett.

tudom srácok.ne is mondjatok erre semmit.arra viszont kíváncsi lennék,hogy szerintetek ennyire kevés pottal melyik suliba vennének fel? mert fogalmam sincs.nagyon ideges vagyok emiatt.

kérlek mondjatom vmi jó sulit,ami erős is, és még akkor jó is . mármint, hogy felveszik azokat, akiknek ilyen rosszul sikerült ,mint nekem ;(

2015. jan. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Melyik városban?
2015. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Jelöljetek be több isit -

Gyengébbet is

2015. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szki-t is jelöljetek
2015. febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!