Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen van felmentés...

Egyetemen van felmentés testnevelés alól?

Figyelt kérdés

Szóval fel akarok venni tesit, de a lábujjamat ki fogom lézereztetni a jövőhéten, így nem nagyon tudnék tesizni. focit akarok felvenni.


Milyen igazolást fogad el az egyetem?? debreceni egyetem


2012. jan. 29. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

meddig nem tesizhetsz? mert nálunk pl. elég ha a 14 hétből 10x elmész. 4 hét alatt meggyógyul a lábad nem?

Esetleg lehet évvégén megengedik, hogyha mondjuk csak 8x vagy 9x sikerült megjelenned, hogy megkapod az aláírást, ha hivatkozol a lábujjadra, de akkor szerezz valami igazolást

2012. jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Unokatesóm esete, szintén DE-s akárcsak én:


Vakbélgyulladással került kórházba, volt is műtéte, így több mint egy évig nem tesizhetett volna. Mivel akkor még csak másodéves volt, közölték vele hogy semmi probléma, majd harmadévesen bőven ráér felvenni, és ezért nem adnak felmentést.

2012. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, nem is kötelező a testnevelés. Nálunk legalábbis nem az.
2012. jan. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
D.E. két félév testnevelés kötelező. Természetesen van felmentés (de ha lesz időd máskor megcsinálni, megkellesz! Azt nem lehet hogy most felvetted és a lábujjad miatt elnézik és beírják, akkor köv félévben csinlod. Ha utolsó más a helyzet, és úgy tudom, ha valamilyen hivatalos csapatban sportolsz 8akár otthon-foci,vízilabda stb.) az kiváltja a tesit.
2012. febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!