Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hosszútávú testnevelés felment...

Hosszútávú testnevelés felmentés hogyan szerezhető be?

Figyelt kérdés

Ti esetleg voltatok felmentve tesiből, milyen problémával, hogy szereztétek be?

Őszinte leszek, nem ragozom a dolgot.Semmi problémám nincs. Két éve szenvedek az átkozott suliban atesi miatt. A tanár gyalázásai, és a többiekkel való rajtam kiröhögése miatt..utálom. Év végén 2-es voltam. Én csinálnám a felatot, de hogyjétek el, qurvára elveszi az ember kedvét, amikor 20 ember a tanárral eggyütt cikizi.


Kíváncsi vagyok a véleményetekre hogy lehetne tesifelmentést beszerezni. Köszönöm!!!!!!!!


2011. szept. 1. 11:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
háziorvos ad felmentést(legalábbis nekem ő adott). engem fél évre mentett fel, mert elájultam egy gyógyszertől és a kivizsgálások végéig felmentett.
2011. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%
Törd el a lábad pár hónapra tuti felmentenek. Legalábbis amikor nekem törött volt a lábam nem kellett tesiznem.
2011. szept. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm, másodiknak üzenem, hogy ennyire drasztikus beavatkozást nem akarok magamon elvégezni.xD Valami "kibirhatóbbat":P

Esetleg még tippek?

2011. szept. 1. 12:39
 4/20 escrogar ***** válasza:
2%
teljesíts az órán, és akkor nem fognak nevetni rajtad. a feladatok többségét meg lehet csinálni ügyesség vagy erő nélkül is...
2011. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
miért szoktak rajtad nevetni?
2011. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

3.-nak mondom, hogy nem feladatokat szoktunk csinálni..

Állandóan focizunk. 45 perből 30-at focizunk. Nemtudok, nem is szeretek. Béna vagyok. Ennyi. Röhögés célpontja vagyok.

2011. szept. 1. 13:50
 7/20 Takumi ***** válasza:
Kérd meg a tanárt, hogy addig te erősíteni szeretnél.
2011. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
Nekem 6. éve van felmentésem. A térdemben el van kopva a porc és sokat adnék azért, hogy focizhassak, vagy futhassak.
2011. szept. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én meg mit megnem adnék, hogy a térdemben el legyen kopva a porc...:( Igazságtalan az élet...
2011. szept. 1. 17:28
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
Rohadtul nem becsülöd meg az egészséged. Tudod milyen kellemes érzés az, amikor reggel alig tudsz lábra állni? Vagy elindulsz valahová és nem tudod mikor adja meg magát? Szerintem gondold át ezt a kijelentést még egyszer.
2011. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!