Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Testnevelés felmentés help?

Testnevelés felmentés help?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gerincferdülésre kaptam ortopéd orvostól tesi felmentést, de csak az van írva a papírra hogy "Iskolai normál testnevelés órák alól felmentve." Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ez most egész tanévre érvényes?

Nem szeretném ha az lenne, hogy nem járok be tesire, mert azthiszem hogy egész évre van, aztán év végén megbukok tesiből..


2011. márc. 7. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán a tesitanárral kéne megbeszélni. Mert pl, ha tesiórán van úszás (ahogy nagyon sok suliban) akkor az alól biztos nem vagy felmentve, mert az jó neked.
2011. márc. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nincs úszás a sulimban.

Örülnék, ha nem kéne bejárnom tesire, mert kedden utolsó 2 óra a tesi, és akkor 2 órával előbb hazatudnék menni. Jövőhéttől fogok járni heti 3x gyógytesire és heti 2x úszni

2011. márc. 7. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgyis be kell mutatnod a felmentést a tanárnak, majd megmondja, hogy mire fogadja el.
2011. márc. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha egész évben gyógytesizel, akkor biztos, hogy fel vagy mentve a rendes tesi alól.


Én is gyógytesire jártam, ugyanez a szöveg volt a papíromon, és nem kellett egyáltalán tesiznem, a gyógytesi viszont egész évben kötelező volt, és végül a gyógytesis tanár ajánlott meg egy jegyet, amit a rendes tesitanár beírt a bizimbe.

2011. márc. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!