Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tetoválás mennyire hátráltatha...

Tetoválás mennyire hátráltathat a jövőben? 17/F

Figyelt kérdés

másfél évem van a gimnáziumból.kirúghatnak a tetoválás miatt, vagy lehetséges, hogy nem vesznek fel egyetemre?

A másik továbbtanulási terv a tiszti főiskola, katonaság, elutasíthatnak, ha mindenben megfelelek, de van tetoválásom??

nagyon fontos, hogy nem vélemény érdekel, hanem tények, mert ha nem lehet akkor nem lesz, függetlenül attól h én szeretnék


2012. febr. 1. 19:29
 1/4 anonim válasza:
Maximum annyiba ha megbánod.Ha olyan helyen van ahol egy ruhadarabbal eltudod takarni nem gond.Látható helyen,arcon,nyakon,kézfejen nem túl szerencsés.Munkahelyen hátrány lehet.
2012. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem látható helyre tervezem, hátra, vállra,.. már régóta megcsináltattam volna, csak mivel egyetem vagy tiszti főiskola a cél ezért félek h hátrányom lehet ebből
2012. febr. 1. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Törvény szerint nem érhet emiatt hátrányos megkülönböztetés hivatalosan. Nem hivatalosan lehet,hogy valamelyik tanárnak szúrni fogja a szemét és mondjuk még 2x visszarendel vizsgázni vagy hasonló. Amúgy egyéni szuverén jogod a tetkó.
2012. febr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mint írtam,ha nincs látható helyen akkor jó.Csináltasd meg,csak mielőtt felvarrják jól gondold meg,hogy pontosan mit is szeretnél mert később már nem lehet rajta változtatni.És az sem mindegy,hogy ki csinálja.A Dark Artos Sárközi Zsoltiék a legprofibbak.Már minden bajnokságot megnyertek ami létezik és az országban az elsők közt voltak akik ezt elkezdték.Olyanok mint az USA-ban a Miami Inc.Nem a legolcsóbbak de garantált a munkájuk.
2012. febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!