Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan illeszkedjek be egy új...

Hogyan illeszkedjek be egy új osztályba?

Figyelt kérdés
Most félévkor anyám kivett az iskolából és át tett egy másikba és nem ismerek ott senkit sem. És egy kicsit félénk vagyok ezen a téren :( Főleg úgy hogy az iskola 70%-a lány :$ Kérlek adjatok tanácsokat. 18 éves vagyok és fiú. Lehet hogy hüly* kérdés, de még nem voltam ilyen helyzetben :) szóval segítsetek kérlek :)
2012. febr. 3. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:

jövőhéten kezdesz vagy mi ? :D Az csak jó ha sok a lány .D

16/F

2012. febr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az iskola 70%-a lány? te piszok mázlista :D
2012. febr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Üvöltve megkérded, hogy "na melyik itten a legkeményebb f@sszopó?"


Amelyik azt mondja, hogy "hát az biza én vagyok itten-e", na azt szarrá vered. Így meg lesz a riszpekt!

2012. febr. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
HARMADIK CSESZED, SÍROK XXXXXXXXXDDDDDDXDDDDDDDDD
2012. febr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
komoly vagy harmadik xD de most komolyan kérdem hogy hogy csináljam? ÉS igen, jövőhéten kezdek :)
2012. febr. 4. 10:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudod vannak ezek a sablon dolgok: beszélgess mindenkivel, ne legyél zárkózott, mindig menj el mindenhova, ahova hívnak, de ezek majd úgyis jönnek maguktól, úgyhogy felesleges így ráfeszülnöd. Amúgy szerintem ha kevés fiú van, akkor azok vagy nagyon hamar befogadnak, és az átlagnál összetartóbbak lesztek, vagy nem is fognak (ha nagyon különbözőek vagytok).
2012. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2012. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!