Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan illeszkedjek be 9....

Hogyan illeszkedjek be 9. -ben új osztályba?

Figyelt kérdés

Az osztály ahova megyek már 2éve együtt van. Csak én leszek az új lány. Hogyan mutatkozzak be és mit mondjak magamról az osztálynak. Ha nem akarok sem hülyének sem túl okosnak látszani? Hogyan viselkedjek? Elmondom ,hogy XY vagyok 15 éves és tovább ,hogy beszéljek magamról???

Gimiben ,hogyan tanuljak jól anélkül ,hogy strébernek higgyenek vagy elkezdjenek irigykedni rám? Hogy viselkedjek ,hogy jó benyomást tegyek mindenkinek elsőre??


2010. aug. 3. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:

XY vagyok, 15 éves, a ...suliból jöttem ide, ezért és ezért...szabadidőmben szeretek...a kedvenc tantárgyam a...

kb mutatkozz be így

lényeg a lényeg, mosolyogj sokat, hangosan, érthetően, kedvesen beszélj, legyél tisztelettudó (főleg a tanárokkal)és nyitott társaid felé.


tanulj jól, ne foglalkozz mások irigységével, hadd irigykedjenek, a jövődet alapozod meg a jó jegyekkel.

ne izgulj, pár nap és simán beilleszkedsz! sok sikert!!!:):)

2010. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nyugi... az én osztályomba is jött új anno. egy hónap alatt már a kis csapatunk szerves része volt :)
2010. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!