Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy illeszkedjek be az...

Hogy illeszkedjek be az osztályba?

Figyelt kérdés

van egy p!csa osztálytársam,akit mindenki szeret,mindenkinek benyalizik,és állandóan pasizik,meg úgy öltözik és sminkeli magát,hogy már tökre úgy néz ki,mint egy 150 centis 25 éves....


és folyton b@szogat...


már elegem van belőle,múltkor elkezdett a padtársa könyveivel dobálni o.O persze mikor odanéztem hogy ki volt,elkezdett mentegetőzni hogy -Neeeem,én neeeem,XY volt,nem én,esküszöm,nem én voltam!!!


persze tudtam,hogy ő volt,de nem akartam balhézni,mert akkor úgyis mindenki az ő pártját fogta volna és megint minden az én hibám lett volna...


és ez még semmi nem lenne ahhoz képest,hogy az osztályba ilyen különc vagyok


szóval én nem sminkelem magam,nem Mayo-Chixes vagy milyen rucikba járok és nincs 2 naponta új f@szim...


és ezért,hogy legalább ne legyek egyedül,az osztálytársammal lógok,aki végülis kedves,meg minden,de a csajt kiközösítik első óta,mert egyrészt duci,meg alsóban ...(és tudom hogy genyaság ilyet mondani de komolyan) úgy viselkedett mint egy szefós


és szóval azóta őt kiközösítik és mivel én is barátkozok vele,ezért engem is ki utálnak páran...

de komolyan,olyan szar érzés hallgatni,mikor ott sorolják,hogy milyen klikkek vannak az osztályba -Ott vannak ...-ék,a fiúk,és xy(a csaj) meg xy(én)

meg amikor a hetesek felírják a rosszakat a táblára,erre beordibálják az osztálytársaim,hogy írjon fel engem,meg a csajt és egy másik gyereket,akit szintén kiutálnak,bár azt meg is értem


én nem akarok a "nyomik" közé tartozni!!


de más meg nem barátkozik velem,pont ezért,mert most én is "nyomi" vagyok....


és az nem segít,hogy odamegyek hozzájuk,mert olyankor abbahagyják a beszélgetést,és kínos csöndben néznek maguk elé...ennél már csak az a jobb amikor elzavarnak egy olyan szöveggel,hogy -Jajj,most légyszi menj már innen,valami fontos dolgot kell megbeszélnünk!!!


az évfolyamtársaimmal meg megint nem tudok mit kezdeni,mert az egész 7. évfolyamban vagyunk mi külön,c-sek és a b-sek és az a-sok meg így egybe....szóval csak a mi osztályunkkal nem barátkoznak

és mondjuk én se barátkoznék velük,mert a másik két osztályból is a lányok annyiból állnak: 1.p!csák, 2.dedósok


teljesen kívülállónak érzem magam


és ez nem csak azért van mert hogy most kamaszodok,mert már oviban is ilyen voltam,alig voltak barátaim,akik meg barátkoztak velem,köztük is úgy éreztem,mintha egy földönkívüli lennék...


miért érzem magam mindenhol különcnek? pedig próbálok beilleszkedni,régen direkt ilyen r!banc akartam lenni,mint az osztálytársaim nagy része,de ez a stílus egyszerűen nem megy hozzám


ahhoz,hogy ezzel a "barátnőmmel" együtt beszélgessek narutóról meg ilyen anime-manga akármikről,megint nincs türelmem,se kedvem


már tényleg reménytelennek érzem magam,régebben úgy próbáltam barátokat szerezni,hogy ha a legjobb barátnőmet hívták a kosaras-barátnői vagy az osztálytársai így valahová,mentem velük,hátha kisül belőle valami....de velük se jöttem ki valami jól


mit csináljak?


bocsi,hogy regény lett,csak már nagyon ki vagyok...:/


13l


2011. okt. 19. 20:57
 1/4 anonim válasza:
100%
En is voltam sajnos ilyen helyzetbe !Tudom milyen erzes mikor kiutalnak a hatad mogott beszelnek stb. Most valtoztak az osztalytarsak es mostmar jol kijovok mindenkivel!Bar voltak mindg barataim de ugyis ''kulonc'' voltam koztuk.Probalj mas osztalybol baratkozni es ismerkedni!Es akkor majd lesznek barataid!14/L
2011. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tl;dr
2011. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Velem pont ennyi idősen, pont ugyan ez volt.

Én nem tudtam semmit sem csinálni. De ha már az osztálytársaiddal nem tudsz semmit sem kezdeni, próbálj meg "külsős", bármint nem osztálytársakkal összehaverkodni.

A 7. osztály sajnos (tisztelet a kivételeknek) mindenkinél ilyen.

2011. okt. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi :)


végülis azért én se vagyok tök egyedül,csak a barátnőimmel,akik tényleg kedvelnek,alig találkozok :// max udvariszünetbe...a másik barátnőm meg olyan jópofa,vagy 1 hete,mikor megyek oda hozzá,köszönök,erre elmegy a másik irányba,mintha ott se lennék...hát mondom okés...

2011. okt. 19. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!