Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fogorvosi vs. általános...

Fogorvosi vs. általános orvosi. Melyik?

Figyelt kérdés
Orvosira szeretnék menni, de gondolkodom azon, hogy esetleg be kéne jelölni a fogorvosit is. Ezzel nem is lenne baj, mert érdekel, viszont a sima orvosi jobban, de a fogorvosira kell a több pont. Mégis melyikkel járnék jobban? Mennyivel nehezebb/könnyebb a fogorvosi, mint a sima orvosi?
2012. febr. 4. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
sima orvosi érdekel jobban és oda kell a kevesebb pont. hol itt a kérdés? egyik sem könnyű, mindegyik nehéz.
2012. febr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az, hogy bejelölném a fogorvosit, de csak másodiknak, annak meg nincs értelme, ha első helyre sem vesznek fel, akkor oda sem. És ezért érdeklődöm, hogy más mit gondol erről, van e nehézségben különbség a kettő között, esetleg a fogorvos is dolgozhat e team munkában stb?
2012. febr. 4. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:
ha érdekelnek a fogak és egész életedben szájakban akarsz turkálni, akkor válaszd a fogorvosit. Ha nem annyira érdekel, akkor ne, mert csak meg fogod bánni. Tipikusan azok szoktak átjelentkezni ÁOK-ra a fogorvosiról akik nem voltak biztosak a fogorvosiban, aztán az évek során rádöbbennek, h ez valójában nem is érdekli őket. Amúgy ezt a team-worköt hogy érted? A fogorvos, az asszisztens, a dentálhigiénikus és a fogtechnikai labor együtt egy teamet alkot, ha vmi ilyesmire gondoltál :D
2012. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak azért ne válaszd a fogorvosit, mert azt hiszed, hogy könnyebb. Én fogorvosira járok,de hogy ne legyek részrehajló, volt áok-s szobatársam (hatodéves), ő azt mondta, hogy szerinte a Fok nehezebb, legalábbis Pesten, mert első két évben szivatnak rendesen. Pl. első félévben áok-n volt 3 v 4 vizsga, nálunk meg 7-8, beleértve azokat, amik nekik. Anatómiát, élettant, bikémet stb. ugyanazt tanuljuk, előadások is együtt vannak, együtt vizsgázunk, tehát ugyanazt kérik számon, ugyanúgy.

Amúgy én szeretem a FOK-ot, nem is jelöltem áok-t, de van olyan terület, ami érdekelne ott is :)

2012. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oks köszönöm, akkor nincs több kérdésem :) fogorvosi ugrott, nem is értem egyáltalán miért gondolkoztam el rajta.
2012. febr. 4. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!