Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 11. -es kémia+biosz faktosok!...

11. -es kémia+biosz faktosok! Válaszolnátok pár kérdésre? Volna kedvetek levelezni velem?

Figyelt kérdés

Most vagyok 11.-es és az említett két tárgyból fogok jövőre érettségizni. Lenne pár kérdésem azokhoz, akik egy cipőben járnak velem. :)

Tehát, ti hogy készültök az érettségire? Mennyit tanultok egy nap és hogyan? Milyen könyvekből? Hogy zajlik egy tanóra nálatok, hogy tanít a tanárotok? Hol tartotok az anyagban? Mik a terveitek a nyárra és a jövőre nézve?

Szívesen leveleznék bárkivel (akár itt, e-mailben, skype-on, stb...) , hogy megosszuk egymással a tapasztalatainkat vagy csak beszélgessünk! :) Írjatok itt vagy pü-ben! Köszi! :D


2012. febr. 12. 22:51
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én ugyan 12.-edikes vagyok, de hátha tudok neked pár hasznos dolgot mondani. Amelyik tárgyból emeltre mész mindenképpen tanuld napi rendszerességgel, mert különben meg fogsz őrülni tőle érettségi előtt egy hónappal. Érdemes továbbá középszinted csinálnod előrehozottan, hogy meglásd milyen szinten vagy és be elgyél biztosítva, ha az emelted nem sikerülne olyan jól. Ne bízd a véletlenre és szerintem semmiképp ne lazáskodd el az évet. Sajnos egyáltalán nem kielégítő a kémia-biológia oktatás Magyarországon. A mi giminkben legalábbis elég rossz tanárok voltak. Én kémiából emeltezek és különtanárral+fakttal+ heti sok óra otthoni gyakorlással se érzem magam bebiztosítva...Bár kinek hogy...Nekünk 9.-10.-edikben "gyógykémia" volt, mert nyelvi osztály vagyunk..aztán emiatt most szívás van. De mindenképp tanulj, ha erős egyetemre akarsz menni
2012. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!