Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű érettségi problém...

Emelt szintű érettségi probléma, mivel engesztelhetem ki a tanárokat? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Ma lett volna az emelt szintű érettésgim, de én nem jelentem meg mert hánytam és hasgörcs kapott el +hőemelkedés...hívtam az illetékes iskolát hogy nemtudok megjelenni mondták, hogy a helyi oktatási hivatal munkatársát keressem felhívtam. Ő közötle h orvosi igazolással keressem fel a jelenlegi igazgatómat majd mutassam be neki és ő eldönti h mehetek e ujra vagy sem, ez megtörtént, ott a helyszínen írtam egy kérvényt amelyben kérem az igazgató urat, hogy a legközelebbi vizsgaidőpontra had mehessek. Az igazgatónak ennyi elég is lett volna de a kollégiái most rám haragszanak h "szervekzedek" meg hasonlók mert, hogy érdeklődök mindenfelé, hogy mi hogy-hogyvan.(azthiszem ez érthető mivel eléggé stresszelek, hogy tudjak menni megint vizsgázni). Azt mondták hogy engedélyezni fogják holnap reggeltől, ha aláírom. De úgyérzem h eléggé lefognak hordani, hogy mértnem bízom bennük stbstbstb... az lenne a kérdésem, hogy mivel köszönhetném meg nekik a fáradozásaikat ami kibékülés jele is lenne:) és nem tolakodó

Na a kérdés, hogy hogy köszönhetném meg ezt az igazgatónőnek és az igazgató helyettes úrnak


2009. jún. 4. 15:10
 1/4 A kérdező kommentje:
jah a vége kicsit magyartalan lett:) szal nekik gondoltam valami ajándékra
2009. jún. 4. 15:11
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem a problémádat. Szerintem semmi rosszat nem tettél, nem értem, miért léne bocsánatot kérned vagy ilyesmi. De lehet, hogy rosszul olvastam valamit.
2009. jún. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz: én se értem. Ez egy hivatalos teljesen hivatalos megoldása. Azt a tájékoztatást kaptad az OH-tól, hogy fordulj az igazgatóhoz, mert ilyen esetben azt kell, és te hozzá fordultál. Hogy jönnek ide a kollegák meg a szervezkedés meg a bizalom. Ajándék se kell, nem tettek semmi extrát. Lehet, hogy már túlságosan aggódsz az érettségi miatt?
2009. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

na igen...

az volt, hogy ők beszéltek az oktatási hivatallal és nekik aztmondták h hétfőn vagy szerdán lehet csak menni, én felhívtam őket nekem aztmondta (ugyan az a személy mint akivel beszétlek) hogy szombaton is jó ha tudok menni, és hogy milyen dolog az h én mindennek 2x 3x utánnajárok meg "szervezkedem" meg h szerintük értetlen vok, nekem először aztmondták h orvosi igazolás és kész, aztán az igazgatónál már azt h kérvény meg ilyenek..

Szal azon vannak felháborodva h nemelég nekem az amit ők mondanak ( közben meg ha nemhívom fel mehettem volna 200km-re vizsgázni)

Jah a másik meg az, hogy nemtűntme nekik elég betegnek...holott reggel hánytam, meg lázam is volt bár ez lehet csak az idegességtől volt (am nemvok az alapból sem) pár órával később már jobban voltam. Felhívtam őket nemolyanrég..hallom h a portás szólítja meg h mondja a nevem, aztán nagy röhögést hallok...hát ezen felháborodtam, de inkább nem reklamálok mert csak én járnék rosszul, mindenesetre ha már leérettségiztem megnézem h lehet e panaszt tenni valahol

2009. jún. 4. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!