Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hatékonyabban...

Hogyan tudnék hatékonyabban tanulni vagy legalább rávenni magamat?

Figyelt kérdés
Nagyon lusta vagyok tanulni mert egyáltalán nem érdekel de tudom,hogy fontos meg minden de ha rá is veszem magam egyszer kétszer akkor másnap már nincs kedvem hozzá miért van ez?

2012. febr. 19. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert nincs vele célod.

Gondolom középiskolába jársz, azt javasolnám, keress valami célt, amiért megéri küzdened, tehát nézd ki magadnak, hogy hová szeretnél később felvételizni, és az adott szakból hajts arra, hogy bekerülj oda, ahova a legnehezebb, a legtöbb pont kell, és akkor lesz értelme, mert tudni fogod, miért is tanulsz. (persze olyat keress, amit valóban szeretnél, különben nem működik a módszer)

2012. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen középiskolás vagyok és köszönöm a válaszodat!
2012. febr. 20. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!