Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Nemzeti Közszolgálati...

Xy35 kérdése:

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem rendészettudományi karán, rendészeti igazgatási-migrációs szakirányon tanulóknak is kötelező az egyenruha viselése? Erről a szakról lenne szükségem információkra, véleményekre.

Figyelt kérdés

Az egész rendészettudományi karon kötelező-e az egyenruha és az órákra is vagy csak vizsgákra?

El lehet ezen a téren helyezkedni? Van kereslete?

Az,hogy nem rendészeti szerveknél helyezkedik el a diplomát szerző az azt is magában foglalja,hogy nincs fegyvertartási engedélye? A képzés során lövészeti képzés van?

Az intézmény kollégiumáról terjengő laktanya szerű hírek helytállók?


2012. febr. 24. 16:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
:) nem még nem jelentkeztem még csak 10edikes vagyok:) Csakhát érdekel a továbbtanulás már régóta kutatgatok és az sem mindegy h milyen faktot választok az emelt érettségik szempontjából ugye :) és te?:)
2012. márc. 6. 19:45
 12/17 anonim válasza:
A migrációs szakirányon ugyanúgy vannak pl kemény tesiórák, valamint nyár végén a 4 hetes alapkiképzés, ami elég durva - és igen, van ám lőgyakorlat is. Nyár végén be kell szépen költözni 4 hétre és indulhat a móka:)
2012. márc. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
utolsó és ezt te honnan tudod? biztos infó?
2012. márc. 27. 18:48
 14/17 anonim válasza:
Biztos infó, mert én jelentkeztem idén és írtam az egyetemnek levelet, rákérdeztem ezekre a dolgokra.
2012. ápr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Itt van leírva az alapkiképzés:

[link]


Amúgy arra már nem válaszoltak (nem is értem, miért...), hogy a migrációs szakirányon mégis mi szükség van ilyen fizikai megterhelésre, mert hát ugye ide alkalmassági vizsga nélkül is be lehet jutni, szóval elvileg kéz és láb nélkül is jelentkezhetsz... Megvan a pontod, felvesznek, aztán az alapkiképzésen derül ki,h hoppá, mégsem lesz ez jó. Érdekes... :) Valószínűleg még ők maguk sem tudják, hogy mit is takar ez a szak valójában. Meglátjuk:)

2012. ápr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Nem kell nyár végén beköltözni 4 hétre, csak három napra :), de tényleg van tesióra. Már fent van az oldalukon az órarend. Engem felvettek erre a szakra, ha van itt más is, akit szintén, keressen meg:))))

Ui.: csak akkor jelentkezz, ha magolós vagy és persze jó sok pontod lesz.:D

2012. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Épp az a lényeg, hogy nem kell magolni. A jogot értelemszerűen kell tanulni.
2013. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!