Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok mindent átéltünk a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok mindent átéltünk a párommal az utóbbi időben. Mit kellene tennem? Tudom, hogy rosszul állok a dolgokhoz, de nincs erőm mindenhez.

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek kezd elege lenni, hogy miért kapunk ennyi mindent a sorstól. Amúgy is lelkisek vagyunk mindketten. Egymás mellett vagyunk, támogatjuk a másikat. Most a legnagyobb szükségem rá van. Ugyanakkor a tanulással is foglalkozni kell, hiszen egyetemisták vagyunk. Ebből kifolyólag lassan már nincs erőm arra, hogy a barátnőimmel találkozzak. MIndenkinek úgy lenne ideje, hogy este menjünk egymáshoz. Hetente egyszer találkozunk, esetleg kétszer, de nekem nincs erőm elmenni velük bulizni, pedig ők eléggé szeretik az éjszakázást. Főleg úgy nincs kedvem menni, hogy a barátom nélkül. Nem tudom, miért nem tudom ezt az érzést leküzdeni. Félek attól, hogy elszakadunk egymástól a csajokkal. De ennek ellenére nincs erőm mindenkinek megfeleni.
2008. nov. 17. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A baratnoidet ne hanyagold el! Ha nem is minden alkalommal, amikor ok elmennek bulizni, de neha azert menjetek el veluk ti is, a baratoddal! Es neha menjel el csak a csajokkal, olyan csaj buliba, oda a baratodat ne vidd el. Nem mindig, de neha menjel el veluk, szerintem ez neked is jot tesz. Ha elhanyagolod oket, elveszitheted oket, es szerintem megfogod banni!

Apold a kapcsolatokat, nagyon fontos!!!

2008. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Hasonloan vagyok ezzel mint Te, annyi különbeséggel, hogy én idén végzek a gimivel... a barátom nélkül nem megyek sehová, cak ha Ő is velem jön, hiszen amúgy is viszonylag keveset lehetünk együtt...eléggé elszakadtam az egyik legjobb barátnőmtől, amiatt hogy nem mentem velük ide-oda, dehát ők mindig kikötötték hogy ne vigyem a páromet, igy inkább kitaláltam valamit, hogy miért nem tudok menni...

sokat bántottak az elején mikor összejöttem a párommal, hogy hogy "elvagyok" meg minden...aztán később kérték a bocsánatot, hogy teljesen normális ahogyan viselkedtem és ne haragudjak...a mai napig is érzem azt hogy nem nagyon tetszik ha viszem a barátoamt mikor közösen szórakozunk...

viszont nekem a barátom midnennél fontosabb, és ha ezt nem érti meg valamelyik barátnőm, hát igy jártam...de emiatt nem fogok a páromma balhézni...amúgy meg ai igazi barátok ezt megértik, képesek ép ésszel felfogni és feldolgozni a dolgokat, hidd el nekem. Van olyan barátnőm aki beismeri ezt annak ellenére is hogy nincs barátja. Amúgy meg akinek nincs barátja könnyen megy jobbbra balra bulizi, mert nem kell megfeleljen senkinek, akinek komoly kapcsolata van annak (sajnos?) már máshogy kell élnie...

nem jelenti azt hogy nem lehet a barátokkal is elmenni szórakozni, de mértékkel...ritkábban, ahogy igény van rá:)

amúgy meg bocsi hogy igy elkalandoztam, de remélem valami hasznosat is tudtam mondani

Maximálisan értem mire vonatkozik a kérdésed. Mindig azt csináld ami jól esik, ha néha a baárátnőoddel akarsz lenni tedd meg, ha a párod éppen mást csinál...vagy ha pl. elvan menve valahova, addig légy a baátnőiddel.

üdv Neked:) hallgass a szivedre

2008. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
...és bocsi a hibákért is de hát este van és siettem is Üdv:)
2008. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem két-három (az egyikük Pesten lakik,vele már csak akkor találkozunk, ha hazajön) barátnőm van, mi is végigcsináltuk a továbbtanulási éveket. Nehéz időszak volt, mert eltérő időben jártunk főiskolára (én 2 évvel később kezdtem). Amikor tanultunk, vizsgaidőszak ilyesmi, nem találkoztunk túl sűrűn, jó ha havi 1-2szer.Most már dolgozunk, hetente kéthetente összeülünk,hétvégén is tudunk találkozni. Összvissz lassan 15 éve tart ez a barátság.Szerintem ne aggódj emiatt, most nem túl rózsás a helyzet, de ha őszintén leülsz a csajokkal ezt megbeszélni, meg fogják érteni.Persze ne hanyagold el őket, de mondjuk csak minden második buliba menj el.
2008. nov. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az igaz barátságnál, az erőt adó női "sisterhoodnál" nincs fontosabb a világon! Ne hanyagold el a barátnőidet! Végy erőt magadon, és ha nem is minden héten, de menj el velük!!!! Akkor is, ha már nem vagy annyira motivált, hogy állandóan bulikban lógj, hiszen már nincsenek párkeresési céljaid.

A párkapcsolatok sokszor ingatagok, a barátságok viszont éveken, évtizedeken, sőt egy életen át is tarthatnak!!!!


Én hogy oldottam meg?

Már kezdettől fogva szoktattam a barátomat ahhoz, hogy néha (havi 1-2 alkalom) nélküle megyek el szórakozni - pedig igazából nem is volt hozzá kedvem, és őt is úgy kellett elrugdosni közben a haverjaihoz :( De a barátnőimre is tekintettel kellett lenni, bár én nem hagytam volna nekik, hogy kikössék, hogy a pasim nélkül menjek. Őket meg ahhoz szoktattam, hogy azért többnyire (mi minden héten elemgyünk bulizni, kocsmázni, van, hogy 2x is) a Kedvesemmel érkezem a bulikba, és megosztom az időmet közte és köztük. A 2 haveri társaság (enyém plusz övé) összehozása nem igazán sikerült, sajnos.

Küzdd le azt az érzést, hogy nem akarsz a barátod nélkül menni sehova! (Persze túlzásokba nem kell esni egyik irányban sem.) Később hálás leszel érte Magadnak!!!

2008. nov. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!