Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Beleférek a felvett listások...

Beleférek a felvett listások közé, ha 111 ember közül 57-ik vagyok a listán?

Figyelt kérdés
Ezt jelöltem be elsőnek
2012. márc. 9. 14:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, középiskoláról van szó:) Ahova jelentkeztem
2012. márc. 9. 14:13
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt mi honnan tudjuk? Nyilván attól függ, hány diákot vesznek fel.
2012. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát szerintem olyan 35-40 nem? Pék-cukrásznak készülök.
2012. márc. 9. 14:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még lehet esélyed. Lehet hogy abból a szakból 2 osztály is indul akkor simán beleférsz. Egyébként legtöbbször nem az ottani sorrend számít még ez nem végleges simán fognak még belőle kiszűrni embereket. Az a biztos ha már megkapod a levelet.
2012. márc. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak nagyon félek, mert ha nem vesznek fel mi leszek? Csöves? Viccesen hangzik, de azért a jövőm múlik rajta, ha nem vesznek fel, akkor 8 általános? Kicsit bizar, főleg hogy égő is lenne.
2012. márc. 9. 14:24
 6/9 anonim ***** válasza:
nem úgy van, h akit nem vesznek fel, az utána megy a meghagyott helyekre?biztos h járni fogsz valahova, mert tankötelezettség van. amúgy ha tényleg kb 40 embert vesznek fel, akkor még elég jók az esélyeid 57-ikként, ne izgulj :)
2012. márc. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de pl: barátnőim most mondták, hogy ott kiesnek azok akiket máshova vesznek fel, így csúszik fel a listán :) Remélem így:)
2012. márc. 9. 16:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze,hisz akiket felvesznek máshova azokkal nem kell számolnod,nyugodj meg szerintem biztosan felvesznek!
2012. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Hát nagyon remélem:) Tényleg köszönöm szépen, azért most sokat nyugodtam:)
2012. márc. 9. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!