Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem engedik hogy magántanuló...

Pendi kérdése:

Nem engedik hogy magántanuló legyek, elutasitották a kérelmet mit tegyünk fellebbezünk?

Figyelt kérdés

2012. márc. 11. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen indokkal akartál magántanuló lenni?
2012. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok függ attól is, hogy mekkora ok van arra, hogy magántanuló légy.

Mivel így nem megy, hogy kitalálok valamit, mert pl: Rossz az osztály.

Mivel nem adtál semmi kronkrétumot így nagyon nehéz eldönteni, igazuk van-e.

2012. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nehéz a bejárás nem bírtam a kolit sok a hiányzásom és gyakran le betegszem igazolások is vannak ! szakisolába járok! f/15
2012. márc. 11. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha elutasították, akkor rajta van az elutasító végzésen, hogy lehet-e fellebbezni. De ha nehéz a bejárás, azt nem tudod megváltoztatni, ha sokszor lebetegszel azon sem tudsz változtatni. Nem lehet, hogy sok volt az igazolatlan hiányzásod és azért utasítottak el? Nem gondoltátok, hogy a bejárás nehéz lesz? Ezek az indokok nem elegek ahhoz, hogy magántanuló legyél!
2012. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A végzésen rajta az hogy lehet fellebbezni!
2012. márc. 11. 21:00
 6/6 anonim válasza:
Teljesen felesleges fellebbeznetek, ezek az indokok nem elegek ahhoz hogy magántanuló legyél, ezek kb kifogások. Tudom, mert én magántanuló voltam. Nem fogják megengedni ezzel az indokkal h az legyél!
2012. márc. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!