Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen egyetemre jártok és...

Milyen egyetemre jártok és mennyi időtök van mellette hobbira, barátokra?

Figyelt kérdés

Hangsúlyoznám: NEM azért kérdezem, hogy na vajon melyik a legkönnyebb egyetem, hol van idő minden másra, csak érdekel. :)

Miket szoktatok csinálni a tanuláson kívül? Kb meddig vannak óráitok? Ha van valami hobbitok, azzal milyen gyakran tudtok foglalkozni?

Esetleg tudnátok nekem ajánlani valami olyasmit, ami elég jó kikapcsolódási forma, és belefér a mindennapokba?

Most úgy érzem kicsit, hogy csak úgy telnek a napok, minden nap 6-7ig suliban vagyok reggeltől, és ezután már semmihez nincs kedvem, ebédelni is csak úgy tudok, hogy két óra közt gyorsan ha épp van negyedóra. És persze ezután még nem ártana tanulni is, főleg most, hogy beindulnak a zh-k... besokalltam, jó lenne valahogy levezetni napvégén a stresszt. Ötletek? :)


2012. márc. 14. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre így nem lehet válaszolni.


Én napi 16 órát magoltam a jogi karon, de summa cum laude végeztem. Viszont magamra sem volt időm mellette.

Ismertem viszont olyat, aki csak vizsgák előtt, a folyosón olvasgatta az anyagot és így is összeszedett egy cum laude jogi diplomát, mert hatalmas mákja volt végig elsőtől kezdve. Miközben persze éjjel - nappal bulizott.


Engem a motorozás kikapcsolt (volna) , ha lett volna rá időm. Viszont a biciklizést ajánlanám Neked, vagy konditerem esetleg.

2012. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy jársz a legjobban, ha rendszerbe foglalod a mindennapjaidat. Például keresel valami sportot amit rendszeresen csinálhatsz heti 2-3 alkalommal este, de kikötöd magadban, hogy előtte egy órát tanulsz, amikor pedig nem mész edzésre, akkor helyette is tanulsz. Hétvégén pedig lazítasz ha alkalmad van rá.
2012. márc. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

matek szakos vagyok NYME-n. szerencsére nekünk tudni kell és nem tanulni, így bőven van szabad időm szorgalmi időszakba. alapból csak 4 nap vannak órák, akkor is csak egyszer van 8tól 6ig. többi nap teljesen korrekt 2ig.

tanuláson kívül természetesen (mint minden normális egyetemista) haverokkal borozgatással töltöm az időt. az frankón levezeti a stresszt. :-)

csak zh-kra tanulok, meg persze vizsgaidőszakba végig. egyáltalán nem vészes a dolog...

2012. márc. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!