Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik ha nem megyek el...

Mi történik ha nem megyek el egy érettségire?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem emelt informatika érettségire, de időközben rájöttem hogy képtelenség fél év alatt a programozást megtanulni(az meg nem elég ha a többi feladat 100%osan megy), így inkább a többi tárgyra koncentrálok. Szerencsére a jelentkezésemhez nem kell, meg már van egy 97% os közép infó érettségim. Lényeg hogy nem lustaságból teszem, de szerencsére nem vesztek vele semmit. Mi a tehendő ilyenkor? Orvosi igazolást kell szerezni? Vagy van ennek valami hátulütője?
2012. márc. 20. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem mész el akkor érvénytelen lesz az érettségid. Más hátul ütője tudtommal nincs.
2012. márc. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első jól írta,nem lesz semmi ha van másik érettségid...de illene jelezni hogy nem akarsz menni.
2012. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor elvileg nem kell kifizetni a költségeket?
2012. márc. 20. 21:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi nem lesz, én se mentem el bioszra, mert már nem volt rá szükségem. Felhívtak aznap az iskolából, hogy várjanak-e rám, mert kezdenének. Mondtam, hogy nem megyek, és ennyi volt. Utána még kaptam egy papírt, hogy nem jelentem meg, vagy valami ilyesmi, de még az érettségi bizonyítványomba se került bele.
2012. márc. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!