Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák tobb időt...

Hogyan tudnák tobb időt szánni a tanulásra?

Figyelt kérdés
nem tudok odafigyelni arra amit tanulok,mert annyira nemérdekel.És tudom,hogyha rászánnék 15percet túĺ is lennék rajta,de mégse tudom magam rászánni:S nem tudtok valami tippet?

2012. márc. 26. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:

leülsz, megírod a leckét.

előveszed ami holnapra kell, és érdekel. átolvasod. addig amíg úgy meg nem tanulod. közbe hallgathatsz zenét is. én speciel mindig filmet "nézek" közbe. valahogy jobb.

ha olyan van, pl fizika, kémia, matek, akkor leülök, átolvasom, sétálok picit, hozok inni stb. leülök, olvasom, és olvasom. ha meguntam akkor picit kimegyek és levegőzök majd visszaülök és közbe mondogatom.

ha verset, akkor hangosan olvasom és megpróbálom értelmezni hogy miről szól.

szerintem úgy a legjobb haladni, ha a legérdekesebbtől a legunalmasabbig haladsz, és úgy könnyebb lesz.

2012. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!