Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valamivel több, mint 1 hónap...

Valamivel több, mint 1 hónap és érettségi. Izgultok?

Figyelt kérdés
Akik már leérettségiztek azok nem tudnának írni valami biztatást??

2012. márc. 28. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem izgulok, mert 3 éve letudtam.

Könnyű az, nem kell aggódni.

2012. márc. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az érettségitől nem kell parázni, főleg a magyartól és angoltól nem, ezek olyan egyszerűek, hogy szinte mindenkinek mennek. Nehezebbek a töri és a matek feladatsorok, de mindegyiknél el lehet érni egy viszonylag jó pontot. Nem tudom hogy mennyire biztatás ez de visszasírod még az érettségit egy vizsgaidőszakban az egyszer biztos.
2012. márc. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy éve voltam. Tényleg, ahhoz képest, amekkora a felhajtás körülötte... feleakkora se a dolog. Mármint nem nehéz konkrétan az érettségi. Viszont sok múlik rajta, ugye. Én pl matekból megoldottam az összes régebbi feladatsort, kinyomtatva, izé, és 98% lett, a 2% figyelmetlenség miatt ment el.
2012. márc. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én most érettségizek, de nagyon parázok. Sajna ilyen típus vagyok, még a legkisebb hülyeségeken is totál stresszes vagyok. :( Az a baj, hogy 3 éven át jóformán csak ott voltam az órákon. Idén rájöttem, hogy tovább kéne tanulni. A matek és töri kell nekem. Matek érettségiket sorra 90% fölé írom, a töri is jól szokott sikerülni. De a magyar tételekből semmit nem tudok. Utálom az egész tantárgyat, utálom a tanárt. :( Csak lennénk már túl az egészen. :)
2012. márc. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egy éve érettségiztem, plusz előtte egy évvel csináltam egy előre hozottat is, szóval már egy kis ízelítőt már kaptam belőle, így nem is féltem egyáltalán. Úgy mentem be megírni, hogy lesz@rom hanyas lesz, csak legyünk már túl rajta... Ahhoz képest, hogy mekkora felhajtást cinálnak belőle, meg hahogy ráparáztatnak a tanárok egy nagy fika volt.. a töriben pl. képekhez kellett szöveget társítani, amiben jellemezték hogy néz ki.. ezt még egy általános iskolás is meg tudtja csinálni. Tavaly én sem hittem el, hogy egyáltalán nem kell félni tőle, de most már tényleg belátom, hogy egyetemen egy vizsgaidőszak, sőőt egy zh százszor nehezebb, mint az egész érettségi együtt.
2012. márc. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem meg pont, hogy a matek megy és az írásbeli magyarokon csak a szövegértésben tudok elérni pontot, a fogalmazásban nem.
2012. márc. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is igulok. Még semmit nem tanultam rá külön, csak a rendes 4dikes anyagot és tételek 1-2 tantárgyból. Én a magyartól félek a legjobban, nagyon nem megy a szövegalkotás. :/
2012. márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hú hát Én is nagyon izgulok, de csak a matek írásbelitől félek, mert abból vagyok gyenge.Örülök, ha meg lesz a 2es. A többiből 4es 5ös vagyok.
2012. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!