Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fel lehet készülni egy középsz...

Fel lehet készülni egy középszintű érettségire úgy két és fél hónap alatt?

Figyelt kérdés
Kémiából kellene érettségiznem. Ha most elkezdek rá készülni gőzerővel, van rá esély, hogy a májusit sikerül jól megírnom? Gimiben jól ment a kémia, napi 5-6 órát tudnék rá kb. Tanár nélkül készülnék. Vélemény? :)
2012. febr. 17. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sikerülne, én is pont ilyen cipőben vagyok, és én se rég kezdtem el a felkészülést! :)
2012. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Simán mehet, nekem 3tárgyból kell ezt előadnom, meló mellett :)
2012. febr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Okés, köszi, akkor nekivágok. Azt nem tudjátok, hogy meddig lehet leadni az érettségire való jelentkezést?
2012. febr. 17. 13:48
 4/15 anonim ***** válasza:
Elvileg február 24, de minél előbb annál jobb, ne hagyd az utolsó pillanatra.
2012. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24-ig lehet leadni! ha bármi más kérdésed van akár kémiával kapcs., írj pm-t! te milyen könyvekből készülsz fel?
2012. febr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Mozaikos könyvekből, + internetről, + megcsinálgatom majd az eddigi érettségi sorokat.

Húú, igen lenne kérdésem.

Szóóóval. Tavaly érettségiztem, jók lettek az eredményeim, orvosira szeretnék menni, viszont kémia érettségit nem csináltam. Tavaly nyáron kijöttem külföldre, azóta itt vagyok, de jó lenne egyetemre menni. Van egy középfokú nyelvvizsgám, de a plusz pontok miatt jó lenne a felsőfokú. Meddig kell megcsinálnom a felsőfokút? Azt tudom, hogy február 24-ig kell leadni a jelentkezést. Gáz, ha mondjuk a nyelvvizsgát május környékén csinálom?

Megint más. Tudom ez így most izé. Szóval beadtam a jelentkezést már, egészségügyi karra adtam be, de 24-ig még van idő módosítani. Gond ha már elküldtem a hitelesítő lapot? Elég ha nyomtatok egy másikat? Vagy így már bukta az egész?

2012. febr. 17. 14:07
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha már beadtad a jelentkezést(és be is fizetted), akkor már nem tudsz módosítani, maximum a sorrenden.
2012. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. febr. 17. 21:51
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha esetleg felsőfokú tanulmányokban is gondolkodsz, akkor nem hogy 2.5 hónap; 2.5 nap alatt menne az egész! :D Vágj bele! Sok sikert!
2012. febr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Fősulin vizsgaidőszakban egy nap alatt kell megtanulnod egy érettségi mennyiségű tananyagot ! :) Mennyi fog, hajrá!
2012. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!