Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 év múlva fogok felvételizni,...

2 év múlva fogok felvételizni, az építész szakma tetszik a leginkább. aki most felvételizik/ akik már felvételiztetek, meg tudnátok nekem mondani hogy az utóbbi évek pontszámai hogy alakultak a főbb építészkarokon?

Figyelt kérdés

előre is köszönöm.

:)


2012. ápr. 5. 21:43
1 2
 1/19 anonim válasza:
Egyik barátnőm építészmérnök lett.Elhelyezkedett egy építész cégnél és egész nap ül egy irodában a gép előtt.Nem erre gondolt mikor elvégezte 5 év alatt az egyetemet.Gondold meg tényleg ezt akarod e.Amúgy neki alacsony volt a ponthatára a debreceni egyetemen, de ő felvételizett is anno 2007-ben.
2012. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

sajnos könnyen bele lehet esni abban a hibában, hogy elmegy valakinek dolgozni aztán rajzolósbácsi/néni lesz belőle..aztán minél később jön rá, annál nehezebb lesz kitörni ebből a munkakörből..de mivel fiatal volt meg frissdiplomás, nem hiszem hogy komoly feladatokat elvégezhetett volna, mert még tapasztatlatlan...

köszönöm a válszt :)

2012. ápr. 5. 21:56
 3/19 A kérdező kommentje:
és igen.meggondoltam. nem a levegőbe beszélek.tudom milyen kemény szakma.elköteleztem magam. tudok mit akarok tudom hogy mit vállalok, tudom hogy mire vagyok képes.
2012. ápr. 5. 21:57
 4/19 anonim ***** válasza:

"tudok mit akarok tudom hogy mit vállalok, tudom hogy mire vagyok képes."


Mindenki így indul neki az összes mérnöki, orvosi stb. szaknak. Aztán hullanak, mint a legyek...

2012. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Akkor sok sikert hozzá:)
2012. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

a pontszámok érdekelnek. :)

nem az a kérdés hogy jól meggondoltam-e.

2012. ápr. 5. 22:09
 7/19 $ € Ž válasza:

[link]


Itt rá tudsz keresni minden ponthatárra.

2012. ápr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

köszönöm.:)

a kérdésem az lenne hogy az idei évre mennyit emelkedik vajon? jó tudom hogy ez nagyon sok midentől függ, de egy tippet írnátok? bme-t szeretném első helyen. :)

2012. ápr. 5. 23:21
 9/19 $ € Ž válasza:

Tipp:


BME-n stagnálni fog, ahogy a legtöbb helyen a műszaki szakokon.

2012. ápr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

mert akkor már nagyobb jóslást tehetnék a jövőre nézve. idén sok újítás lett bevezetve, ezek még szigorodnak.

mesélnétek nekem egy kicsit az építészkarról?

2012. ápr. 5. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!