Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik, ha nem megyek el...

Mi történik, ha nem megyek el emelt szintű érettségire, vagy ha el is megyek, nagyon rosszul sikerül?

Figyelt kérdés
Már van érettségim, ez egy szintemelő lett volna, de túlvállaltam magam.

2012. ápr. 11. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jelentkezésnél azt jelölted be, hogy a sima érettségid is megmaradjon, akkor semmi. Ha azt jelölted be hogy azt töröljék el és helyettesítje az emelt szint, és rosszul sikerül, akkor szívás.
2012. ápr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem jelöltem be se semmit. Nem emlékszem, hogy lett volna ilyen kérdés.
2012. ápr. 11. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Hmm akkor lehet az csak javító érettséginél van. Akkor sztem semmi, alapból csak egy tanusítványt kapsz plusz érettségiről, és a jobbat számítják be úgyis.
2012. ápr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, hogy ha emeltet is csinálsz, muszáj azt beszámítaniuk a sima helyett. ez a kockázata.


arra hogy mi van ha nem mész be, én is kíváncsi lennék, (nekem 2 választott érettségim van, de az egyikre nem akarok elmenni mert nincs értelme)

nekem egy tanár azt mondta, hogy inkább jelöljek többet a papíron amikor érettségire jelentkeztünk, mert az még megváltoztatható, azt viszont nem mondta hogy meddig.

2012. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, megkérdeztem egy tanárt. Ha nem mész el, nem történik semmi a középszintű eredményeit nézik (ha van), viszont a legjobb megoldás hogy elmész írásbelire és megítéled hogy megéri-e elmenni szóbelire. Ha nem mész el szóbelizni, akkor törlődik az egész, viszont ha elmész, számít az eredmény.
2012. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent ez a 'töröljék el' dolog? lehet ilyet is kérni? szóval én most érettségizek májusban.. akkor ha esetleg nem sikerülne úgy ahogy akarom, akkor októberben ha elmegyek újra érettségit tenni 1-2 tárgyból (középszinten) akkor kérhetem, hogy a májusiakat 'töröljék el'?
2012. máj. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!