Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Menjek gólyatáborba vagy ne?

Menjek gólyatáborba vagy ne?

Figyelt kérdés

8.-ból ballagtam,és ahova felvettek,abba a suliba van gólyatábor is.Jövőhét kedden lesz a beiratkozás,addigra el kéne döntenem h menjek-e vagy ne.Aug. végén lesz,11ezer forint lenne,de sajna így is sok iskolai cucc kell majd,meg ruhák is.De ettől függetlenül lehet h lenne rá pénzünk.Meg azért sem tudok dönteni,mert nehezen barátkozós típus vagyok,nehezen nyílok meg,de aki előtt megnyílok,akkor nagyon jól tudjuk érezni magunkat:)Szerintetek jobb lenne ha mennék,vagy inkább majd megismerkedem az oszt.társaimmal az évnyitón?Várok tapasztalatokat is.Sajna eléggé félek,h nem lesz majd egy barátom se:(

15/l


2009. jún. 19. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Mindenképpen menj el:)

Én voltam a sajátomon is és kísérőként is mentem tavaly, ki ne hagyd, mert sok jóról lemaradsz. Életed egyil legnagyobb élménye

2009. jún. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
menj el, tavaly én így voltam ezzel, hogy nehezen barátkozok, és elmentem és tök jól érezetem magam
2009. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Persze,hogy menj!Meglátod összerázódtok a többiekkel.Oda szinte mindenki azért megy,hogy megismerje a többieket,barátkozzon.Így nem lesz nehéz dolgod!Sok sikert!
2009. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Én nem akartam elmenni, de a szüleim rámerőszakolták. És igazuk volt.

Ugyanis ha elmész, akkor az új suliba nem lesz olyan érzésed, hogy senkit nem ismersz. Tudtok majd beszélgetni a táboros dolgokról.


Én most megyek 11.-be és még mostanság is visszaemlékezünk a gólyatáborra.

Felejthetetlen élmény.


Semmiképp ne hagyd ki!!

2009. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. A mi gólyatáborunk arról szólt, hogy kaptunk rendes órarendet és órákra kellett menni. Matek, angol, töri, magyar, mindezt egy hétig, jó sok pénzért. Nem mennék megint. Egész másokkal barátkoztam össze utána, mint ott, bár nem volt valami oldott hangulat, mintha a normális tanítás kezdődött volna el, rendes házi feladat volt meg minden...
2009. jún. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én csak egyetemi gólyatáborba mentem, nagyon jó volt:) az más kérdés, hogy nem velük szoktam beszélgetni:D
2009. jún. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mindenképpen menj el!!!Én anno nem mentem és azóta is kisért és rettentően sajnálom!
2009. jún. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!