Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Menjek vagy ne menjek egyetemi...

Menjek vagy ne menjek egyetemi gólyatáborba?

Figyelt kérdés

Általában nem érzem jól magam közösségben, osztálykirándulásokon is mindig csak unatkoztam. Nem tudom, hogy fogom érezni magam vadidegenek között, meg hogy érdemes-e erre költenem a pénzem, mikor senki nem garantálja hogy jól is fogom érezni magam. Félek, hogy egyedül én nem fogom jól érezni magam, ezért hülyének és kivülállónak fognak gondolni. Mit tegyek?


18/F


2010. júl. 28. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Menj. Hidd el, gondoskodni fognak róla, hogy ne unatkozz és jól érezd magad. Az egész egy nagy buli, mindenki ismerkedni megy, nem fogsz egyedül maradni, egy élmény lesz, emlegetni fogjátok a haverokkal amíg oda jársz.
2010. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig két gólyatáborban voltam és rettenetes rossz volt. Akkor lehet jó csak, ha mindenki normális, de ezt előre nem lehet tudni. Te döntesz, nem akarlak lebeszélni.
2010. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Dettó.

Én is mindig jobban érzem magam egyedül,mint közösségben,nem tehetek róla,próbálkoztam már nem kevésszer,de én egyszerűen ilyen vagyok.

Nem megyek,pont azért,mert buliról szól az egész,engem az meg nem izgat.

:)

2010. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem szereted az ilyesmit, akkor tényleg fölöslegesen mennél el. Nem kötelező, és bár akik szeretik az ilyen bulikat, azok azt mondják, hogy vétek kihagyni, de hát ha egyszer te nem szereted, akkor ezen tényleg nem fog múlni semmi.
2010. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem hasonlítanám az osztálykirándulásokhoz a gólyatábort. Itt nem fogsz senkit ismerni, lesztek több százan, (tanári)felügyelet nélkül. Tehát egyrészt muszáj lesz barátkozni, másrészt semmire nem köteleznek. Az,hogy te hogyan tudsz beilleszkedni egy közösségbe, a Te dolgod és nagyrészt rajtad múlik, hogy jól fogod-e magad érezni, kicsit nyitottabbnak kell lenni. És itt szerintem könnyebb haverokat szerezni, mint év közben.
2010. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
hát ha hiányzik egypár csúnya fertőzés, és emberi méltóságod sárbatiprása, akkor mindenképp ott a helyed!
2010. júl. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na,hogy döntöttél?

Melyik egyetemről van szó egyébként?Én nem megyek,eldöntöttem:P

2010. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!